2024-07-17 21:28

פירוק חברה: כך תעשו את זה כמו שצריך

ההחלטה לגבי פירוק חברה היא החלטה קשה מאוד שמגיעה על רקע של הפסקת הפעילות, צבירת חובות או חוסר כדאיות כלכלית. בשביל לבצע את התהליך בצורה נכונה, חשוב מאוד להיוועץ עם עורך דין המתמחה בתחום, וזאת מתוך מטרה להתחיל תהליך על חתימה כושר פירעון שבמסגרתו נדרש להצהיר כי ביכולתה של החברה לפרוע את כל החובות הפתוחים בעת הפירוק לצד הליך של פרסום ברשומות שנועדו ליידע את הציבור על פירוק החברה, כאשר ההודעה הזו נותנת הזדמנות בפרק של כ-30 יום בלבד למי שרשאי לקבל כספים לדרוש את כספו. מה חשוב לדעת אודות התהליך הזה וכיצד עושים אותו כמו שצריך? להלן כל הפרטים.

פירוק חברה – כל מה שרציתם לדעת

כפי שציינו בתחילת הסקירה, ההחלטה לגבי פירוק החברה היא החלטה לא פשוטה, בין אם מדובר בעסק צעיר ובוודאי אם מדובר בעסק ותיק שנאלץ לסגור מסיבות כאלו ואחרות. בשביל לסגור את החברה, נדרש לפנות לרואה החשבון  בשביל לסגור את החברה אל מול מס הכנסה כמו גם מע"מ וביטוח לאומי, כאשר שימו לב כי מעבר לסגירה של החברה אתם נדרשים גם לסגור אותה ברשם החברות, מאחר וחברה שנשארת פתוחה ממשיכה לצבור חובות, אפילו שהיא לא פעילה. החדשות הטובות הן שאם עד לפני מספר שנים היה מדובר בתהליך בירוקרטי ומייגע מאוד, כיום אפשר לקבל את השירות באינטרנט וזאת על ידי יצירת קשר עם חברת legal it המציעה שירות ייחודי וחסכוני  למדי בעבור בעלי עסקים שרוצים להימנע מהליך בירוקרטי ארוך וסבוך. הזדמנות זו מהווה את הדרך הטובה ביותר

מדובר בהליך המתבצע דרך הפלטפורמה של החברה, והוא מתבצע בשלושה שלבים בלבד – מוסרים את פרטי החברה, חותמים על המסמכים שאתם מקבלים מהחברה ולאחר שיחת זיהוי עם נציגי החברה, עורכי דין מובילים ובעלי ניסיון של שנים רבות בענף יבצעו את התהליך בעבורכם, ללא תשלום אגרה ועם שימת דגש על הליך מהיר, יעיל וכזה הנעשה בשקיפות מלאה. כמי שנמצאת בתחום מזה שנים רבות, תוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים את המענה הטוב ביותר שיחסוך לכם לא מעט זמן ומאמץ, בייחוד על רקע של הליך רגיש כמו סגירה של חברה.

 

 

מדוע כדאי להיעזר בשירות של legel it?

בשביל לסגור חברה נדרש לבצע לא מעט הליכים, כאשר אחד מההליכים המרכזיים הוא סגירה של החברה אל מול רשם החברות. במקום למצוא את עצמכם מבצעים את ההליך הזה באופן עצמאי, ניתן ואף רצוי להיעזר בשירות של legal it אשר מעסיקה את מיטב עורכי הדין, כל זאת מתוך מטרה לסייע לבעלי חברות לבצע תהליכים שונים הדורשים ליווי מצד עורך דין, כמו  למשל במצב של פירוק חברה, כחלק ממיצוי זכויות שיעניק לכם את היכולת להתמודד בצורה הטובה ביותר עם כלל הגורמים, כל זאת בעלות כספית נוחה ועם שימת דגש על מהירות, כאשר במרבית המקרים הפעולה של פירוק החברה אורכת עד לפרק זמן של 24 שעות בלבד.

 ביצוע הליכים לסגירת החברה ללא צורך בהתעסקות בירוקרטית

מדי שנה נאלצים לסגור את שעריהם מאות עסקים, אולם בזמן מגפת הקורונה המספר זינק ל-65,000 עסקים. אם גם אתם נכנסים לסטטיסטיקה, חשוב לקחת בחשבון כי אין ההליך עצמו יכול וצריך להתבצע בליווי מקצועי המתבצע אונליין, כחלק מהשירות אותו אתם יכולים וצריכים לקבל דרך חברת legel it הנחשבת לאחת מהחברות המובילות בתחום, כפי שניתן להתרשם מהתגובות המצוינות שאותם קיבלו בחברה מבעלי עסקים שנאלצו לסגור את העסק.

לסיכום

פירוק של חברה חייב להתבצע בליווי מקצועי מלא, וזאת מתוך מטרה להימנע מצבירת חובות שיקשו עליכם גם לאחר שהחלטתם לפרק את החברה. על כן, זה הזמן להיכנס לאתר של חברת legel it לביצוע ההליך אונליין, וללא התעסקות מיותרת.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו על מה שמעניין אתכם

על הרכבת קואליציה בישראל

נגישות