2024-07-17 23:41

כל תחומי העניין שלכם במקום אחד: הכירו את שירות הסטרימינג Screenz!

שירות הסטרימינג Screenz מציע תכנים באונליין לאנשים שמעוניינים להתפתח ולהעשיר את עצמם בעזרת קורסים, הרצאות ואירועים בשידור חי במגוון נושאים, המועברים על ידי מומחים ידועים בתחומם. מה שירות הסטרימינג של Screenz כולל? באילו קורסים אפשר לצפות דרך שירות זה? כל התשובות ומידע נוסף במאמר שלפניכם.

על שירות הסטרימינג של Screenz

פלטפורמת Screenz מציעה שירות סטרימינג של מגוון תכנים מצולמים כמו קורסים, הרצאות וכיתות אומן במגוון תחומים – גוף ונפש, מודעות, מיניות, קריירה, זוגיות, בריאות ועוד. Screenz מציעה שפע של תכנים שנבחרו בקפידה, כדי לתת לצופים כלים לשינויים משמעותיים בדרך לחיים טובים יותר. ההרשמה לשירות נעשית דרך הכתובת: https://screenz.live/he. מנוי לשירות הסטרימינג של Screenz מאפשר לכם:

  • ליהנות מיותר מ-2,000 שעות של תוכן וידאו מקורי ואיכותי
  • גישה חופשית לכל 250 ההרצאות, הסדנאות, הקורסים ושאר התכנים המוקלטים של המרצים והיוצרים הטובים ביותר
  • אירועים בשידור חי של אנשים המומחים בתחומם
  • לצפות בתכנים משני מכשירים במקביל ובאיכות HD
  • לקבל תכנים חדשים המתעדכנים כל הזמן על ידי מיטב היוצרים והמרצים

Screenz הינה הפלטפורמה היחידה מסוגה בעולם, אשר מאפשרת לצופיה לשפר ולפתח את עצמם וכך גם למנף את הקריירה שלהם, הסביבה, איכות החיים ועוד, וכן לרכוש כלים שימושיים כמו כיצד להקים אתר אינטרנט, קורס תסריטאות, קורס על מלחמת העולם השנייה ועוד.

הקורסים המובילים בפלטפורמת Screenz

שירות הסטרימינג של Screenz מציע מגוון קורסים, ביניהם:

 

 

תורת המשחקים: קורס בחשיבה אסטרטגית / ד"ר חיים שפירא

קורס בעל 5 פרקים המלמד על תורת המשחקים ודרכי היישום שלה במשא ומתן, בניית מכרזים, שיתופי פעולה בעולם העסקים והבנת ההתנהגות האנושית. הקורס הינו מעשיר ומהנה בסגנונו המיוחד של ד"ר חיים שפירא, מרצה בינלאומי וחוקר רב-תחומי. ד"ר שפירא הינו מומחה בעל שם עולמי בתחום תורת המשחקים, בעל תואר ד"ר במתמטיקה ותואר ד"ר בהוראת המדעים, ומוכר הן בזכות ההרצאות הפופולאריות שלו והן בזכות ספריו שזכו להצלחה בינלאומית. ספרו על תורת המשחקים נבחר לאחד הספרים הטובים בכל הזמנים על ידי האלגוריתם של Book-authority. כמו כן, שפירא נבחר לאחד המרצים המבוקשים ביותר בישראל על ידי גלובס ודה מרקר.

להחזיר את האומץ / ד"ר אנאבלה שקד

קורס בעל ארבעה פרקים שעוסקים באומץ, שהוא מרכיב חיוני לאקטיביות ולהגשמה עצמית. בקורס יינתנו תשובות לשאלות הבאות:

  • מדוע קל לאבד את האומץ כדי להימנע מכישלון?
  • כיצד אפשר למנוע אובדן אומץ שלנו ושל הילדים שלנו?
  • כיצד אפשר להחזיר אומץ שאבד?

ד"ר אנאבלה שקד היא פסיכותרפיסטית, מרצה מבוקשת בארץ ובעולם ומחברת רב המכר "לקפוץ למים: מהימנעות להשתתפות מלאה בחיים". ד"ר שקד הינה מומחית בין לאומית בתיאוריה האדלריאנית, מייסדת בית הספר לפסיכותרפיה במכון אדלר בישראל ויזמית של פרויקטים כמו "אתר דיגיטלי להורים" ו"פרויקט ההורות".

לכתוב רב מכר / יובל אברמוביץ'

קורס בעל 19 פרקים הנועד לסייע לבניית תחושת הביטחון ומסוגלות, אשר מספק כלים מעשיים ומקצועיים להוצאת ספר החל משלב הרעיון ועד הוצאתו לאור. הקורס כולל תרגילי כתיבה רבים ומרתקים, ומעניק גישה לקבוצת פייסבוק אליה אפשר להעלות טקסטים ולקבל עליהם פידבק מאברמוביץ' וחברי קהילה נוספים. הקורס "לכתוב רב מכר" מתאים לכל מי שרוצה לספר סיפור בכל פורמט שהוא; רומן, תסריט, מחזה ואפילו הרצאה.

לסיכום

פלטפורמת הצפייה של Screenz מאפשרת לצפות במגוון תכנים בתחומי השכל, הנפש, הרוח והגוף על ידי מיטב המומחים בארץ. הצפייה הינה נגישה ונוחה, ומאפשרת להרחיב ולהעשיר את הידע בתחומים כמו תקשורת, פילוסופיה, בריאות, מדע ועוד.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו על מה שמעניין אתכם

על הרכבת קואליציה בישראל

נגישות