2024-07-17 22:52

הישר מחסידות ברסלב: הכול על הרב שלום ארוש

אם גם אתם מחפשים מעת לעת ספרי קודש שיעשירו את העולם הרוחני שלכם, אנחנו בטוחים שאתם מכוונים לא אחת לקריאה של הספרים של הרבנים הגדולים ביותר והדמויות החשובות בהיסטוריה של העם היהודי. כמובן שיש לא מעט דמויות כאלו ושווה בהחלט להכיר לפחות על קצה המזלג כל אחת מהן, אך לגמרי שווה להתעכב ולהכיר לעומק את גדולי האישים והרב שלום ארוש הוא בלי ספק דמות כזו. אז אם אתם רוצים להעשיר את הידע באמת, חשוב להכיר את האדם המיוחד הזה ואת הספרות הענפה שלו וזה בדיוק מה שאנחנו רוצים לעשות עכשיו. רגע לפני שמתחילים אנחנו רוצים לספר לכם מהיכן תוכלו לרכוש את כל הספרים שלו במחירים מעולים.

כל הספרים של הרב שלום ארוש מחכים לכם באתר אוצר ספרים

אם כבר יצא לכם לחפש בעבר את הספרים המעולים של הרב, סביר להניח שגיליתם שזה ממש לא פשוט למצוא כל כותר ושבשביל ספר ספציפי כזה או אחר תאלצו ככל הנראה להתאמץ ולנסוע די רחוק וכנראה גם להיפרד מסכומי כסף לא מבוטלים. ובכן, מעכשיו זה כבר ממש לא חייב להיות ככה, ומעתה – כאן תוכלו למצוא את ספרי הרב שלום ארוש במחירים מעולים עם משלוחים מהירים עד הבית. הקישור אגב מוביל לאתר מעולה בשם אוצר ספרים ששם לו למטרה להנגיש את ספרי הקודש לציבור הרחב במחירים מעולים והוגנים ותוכלו למצוא שם מבחר עצום של ספרים במחירים הטובים ביותר, ככה ששווה לחלוטין להכיר.

על הרב שלום ארוש

הרב שלום ארוש נולד וגדל בעיר בני מלאל שבמרוקו. לארץ ישראל הוא עלה יחד עם משפחתו בגיל 13 והם עברו להתגורר בפתח תקווה. בתור חייל שירת הרב כחובש קרבי ולאחר שחרורו למד ראיית חשבון באוניברסיטת תל אביב. מה שרבים לא יודעים לגבי הרב זה שהוא חזר בתשובה בגיל 23 בעקבות מותם של כמה מחבריו ליחידה בעקבות התרסקות מטוס בדרך לפעולה מבצעית. בהמשך דרכו הוא למד בישיבת שובו בנים וכך בעצם החל להתקרב לחסידות ברסלב.

 

 

הרב ארוש שהוא כבר בן שבעים היום עוסק רבות בשיעורים לחוזרים בתשובה ובשיחות במקומות רבים ברחבי הארץ. בפי תלמידיו מכונה הרב שר החיוך עקב מנהגו לשלב הומור בשיעוריו והרגלו הקבוע להתחיל כל שיעור בבדיחה משעשעת. הרב ארוש מגיש בכל שבוע תוכניות רדיו יחד עם אשתו בגלי ישראל וברשת מורשת בשיתוף מאזינים בלייב. כמו כן הוא מעלה מדי שבוע ליוטיוב תכנית של שאלות ותשובות יחד עם הזמר, הכותב והמגיש הרב יאיר אלייצור שגם בה ניתן לעלות ולשאול את הרב שאלות בלייב. החל משנת 2014 דוגל ומקפיד הרב על תזונה טבעונית.

חיבוריו הבולטים של הרב

כאמור, הרב שלום ארוש הוציא ברבות השנים מאות כתבים וחיבורים שחלקם נערכו גם לספרים נפלאים. הנה כמה דוגמאות:

  • בגן האמונה – מדריך ייחודי לאושר והגעה לסיפוק אישי בחיים. הספר הודפס במאות אלפי עותקים ואף תורגם לשש שפות שונות.
  • בגן עדן מקדם – מדריך לזוגות לאושר, שלום ושלווה בחיי הנישואין.
  • חכמות נשים – מדריך לנשים ליצירת שלום בית ובניית בית יציב בישראל.
  • בגן האושר – מדריך לאושר ולפרנסה מתוך אמונה בשם.

לסיכום

כתביו של הרב מהדהדים עד היום ונחשבים לטקסטים חשובים ומכוננים. מתוך כך נראה כי מאמינים רבים שואפים לרכוש אותם ובשל הביקוש הגדול זה לא תמיד פשוט. מעתה תוכלו לרכוש את כל ספריו במחירים מעולים ועם משלוחים מהירים עד הבית באתר אוצר ספרים.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו על מה שמעניין אתכם

על הרכבת קואליציה בישראל

נגישות