2024-06-17 00:31

איך בוחרים כרית לתינוקות ולילדים ומאיזה גיל יש צורך בה?

בחירה של כרית לתינוק או לילד היא בחירה מורכבת למדי, וזאת בשל הרצון שלכם כהורים להעניק לילדכם את הטוב ביותר.  למעשה, החלטה על רכישה של כרית לתינוק צריכה להתבצע בהתאם להתפתחות של הילד, כאשר לרוב מדובר ברכישה שאותה צריך לבצע החל מגיל שנה ובייחוד בזמן שבו מחליפים את מיטת התינוק למיטת מעבר, בסביבות גיל 18 חודשים. בשביל לקבל החלטה נכונה בחרנו להציג לכם את כל הפרמטרים החשובים ביותר שיניבו לא רק השקעה כספית משתלמת לא גם יכולת לדאוג לשינה של הדבר היקר לכם מכל. מוכנים? בואו נתחיל.

הרכב הבד

כאשר בוחרים כרית לתינוקות או לילדים צריך לקחת בחשבון את הרכב הבד אשר משפיע לא רק על הנוחות אלא גם על הבריאות של הילדים. ישנם סוגים שונים של כריות לתינוקות לבחירה אונליין, אולם מה שצריך להנחות אתכם בתהליך הבחירה הוא הרכב בד איכותי כמו למשל בד לטקס או במבוק, וזאת בשל היותם חומרי גלם נושמים, אלסטיים כמו גם דוחים אבק. בתהליך של בדיקת הרכב הבד צריך לקחת בחשבון חמישה אלמנטים: חדירת אוויר טובה, סופגת כמו גם מאפשרת לנדף ריחות, גמישות מלאה וכן היפו-אלרגני. בכך, תוכלו להיות בטוחים כי אתם משקיעים בכרית איכותית בעבור הילדים שלכם.

כרית מוצקה ולא רכה

בניגוד למבוגרים, בחירה של כרית לתינוקות כמו גם לילדים צריכה להתמקד ברכישה של כרית מוצקה ולא רכה מאחר וילדים בגילאים צעירים צריכים תמיכה מלאה וכן אפשרות לפתיחה של מעבר האוויר, בניגוד לכרית רכה מדי. על כן, בחרו אך ורק בכרית בעלת נוקשות, כאשר ניתן לבדוק את דרגת הנוקשות באמצעות לחיצה המתבצעת באמצעות כף היד. אם הכרית חוזרת לצורה המקורית שלה במהירות, כך תוכלו להבטיח כי אתם מעניקים לילד חווית שינה איכותית אשר מתאפשרת בזכות כרית שטוחה בעלת מבנה אחיד.

 

 

ניקוי מהיר

מאחר ותינוקות כמו גם ילדים פולטים נוזלים במהלך הלילה, חשוב להקפיד בתהליך הרכישה של רכישה של כרית אותה ניתן לנקות בקלות באמצעות שליפה של הבד בקלות, לטובת כביסה ולאחר מכן החזרה שהכרית שומרת על הצורה המקורית שלה.  אם אתם מתלבטים לגבי הכרית הטובה ביותר, מומלץ להתייעץ עם הורים בקבוצות ברשתות החברתיות אשר יכולים לספק לכם מענה מבחינת דגמים מומלצים שהם גם קלים לניקוי אבל גם מאפשרים יצירה של נוחות מקסימלית לשינה טובה ועמוקה של ילדים, גם אם יש בעיות שינה אצל פעוטות שמטרידות אתכם.

תקופת התנסות

לא כל כרית מתאימה לכל ילד ועל כן בעת בחירה מומלץ לשים דגש על רכישה של כרית שתאפשר לכם לבחון את מידת ההתאמה, וזאת על פי תקופת התנסות הנקבעת מראש אל מול היצרן. תקופת ההתנסות האידיאלית היא לפחות בפרק זמן של שבועיים עד שלושה, הן בשל הצורך להרגיל את התינוק לישון על כרית אבל גם בשביל לבחון את מידת הנוחות וההתאמה לצרכים של תינוקות וילדים.

לסיכום

באמצעות הטיפים אותם הצגנו לכם כאן במדריך, גם אתם תוכלו להשקיע את כספכם לטובת רכישה של כרית לתינוק או לילד. שימו  לב כי במכלול השיקולים צריך לקחת בחשבון את הגיל של הילד וכן את הצרכים שלו, כל זאת מתוך מטרה להוביל להתאמה מדויקת של כרית אשר תאפשר ליצור סביבת שינה איכותית, נעימה ובעלת אספקט שמאפשר הירדמות מהירה ושינה עמוקה, ולאורך זמן. כיום ניתן לבצע רכישה של כרית איכותית לילדים דרך האינטרנט ועם משלוח מהיר עד הבית, כחלק ממענה אידיאלי בעבור הורים עסוקים שרוצים להשקיע אבל לא לבזבז זמן מיותר ברכישה של כרית, ועל כן מומלץ לנצל כבר עכשיו את ההזדמנות.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו על מה שמעניין אתכם

על הרכבת קואליציה בישראל

נגישות