2024-06-17 01:55

רגע לפני השנה החדשה מעצבים את זה נכון: סגנונות עיצוב המטבח הכי חמים לשנת 2023

החלטתם להשקיע את הכסף בעיצוב המטבח? ובכן, הגעתם בדיוק למקום הנכון. במדריך זה נציג בפניכם את סגנונות העיצוב הכי חמים לשנת 2023, וזאת מתוך מטרה להפוך את המטבח שלכם למקום שבו לא מבשלים ומארחים, אלא חלק בלתי נפרד מעיצוב על זמני המתכתב עם הטעם האישי שלכם. מהם סגנונות העיצוב שאתם חייבים להכיר? להלן הפרטים.

מטבח אקלקטי

בשנת 2023 ניתן להבחין במגמה שבמסגרתה יוצאים מהקופסה מבחינת סגנון העיצוב, וזאת מתוך מטרה ליצור אמירה אישית המייצגת את הטעם האישי, אך גם משלבת בין מספר טרנדים. מטבחים מעוצבים במגוון של סגנונות בהתאם לסגנון עיצוב אקלקטי הוא בעל משמעות בעבור מי שרוצה לעצב את המטבח בפשטות המזוהה עם המטבח הכפרי, לצד קווים נקיים המזוהים עם המטבח המודרני. מדובר בפיתוח של עיצוב אשר מאפשר לכל אחד ואחת לשלב אלמנטים שונים לכדי יצירה של מטבח מעוצב ופרקטי, כאשר כלל הבסיס הוא בחירה בגוונים בהירים וניטרליים לצד שילוב של גופי תאורה מעוצבים, אביזרי פרזול לצד יצירה של שפה ייחודית המאפשרת להוביל ליצירה של מטבח אקלקטי, טרנדי ועל זמני.

מטבח ים תיכוני

אחד מהטרנדים החמים של שנת 2023 כולל עיצוב בסגנון של מטבח ים תיכוני. מטבח זה מזוהה עם אלמנטים כמו צבעים בהירים ושמחים כמו כחול, צהוב וירוק לצד שילוב של אלמנטים דקורטיביים כמו למשל אריחים מצוירים, ידיות עם עיטורים לצד שילוב של צמחייה טבעית אשר יוצרת מרחב נעים וגם כזה אשר מצטלם נהדר לרשתות החברתיות. עיצוב פנים שאותו ניתן להמשיך גם לחדרים נוספים בבית כמו הסלון ואפילו הגינה המבוסס על הסגנון הזה מאפשר לכם להתחבר לשורשים הים תיכוניים, ובכך לעצב בסופו של דבר מטבח יפהפייה ובעל אמירה אישית מובחנת.

 

 

מטבח הייטק

ענף ההייטק משפיע לא רק על שוק התעסוקה, אלא גם על עולם עיצוב הפנים ועיצוב, כפי שניתן לראות עם עיצוב הייטקסטי אשר מתכתב מאוד עם העיצוב המודרני, רק עם טוויסט. בסגנון עיצוב זה נהוג לעצב את המטבח באמצעות שילוב של חומרי גלם איכותיים כמו למשל מתכת, ברזל ועץ מלא לצד פתרונות אחסון רבים, אי עבודה מרכזי וכן שילוב של מכשירי חשמל שהופכים לחלק בלתי נפרד מהעיצוב הכללי של המטבח.

מטבח פרובנס

ההשפעות של המטבחים באיטליה הגיעו גם לישראל, ועדות לכך ניתן למצוא בביקוש הגבוה לעיצוב של מטבח בהשראה של העיירה הציורית פרובנס. מדובר בסגנון עיצוב שלא מתאים לכל אחד, בייחוד על רקע השילוב של חומר גלם כמו עץ ביחד עם אלמנטים מצוירים המגיעים לידי ביטוי באמצעות הדבקה של אריחים עם פרחים או עיטור אחר, מגירות אחסון רבות וכן שילוב של צמחייה חיה כמו למשל תבלינים, כחלק מעיצוב של מטבח אינטימי אך גם חם מאוד מבחינת העיצוב.

לסיכום

סגנונות העיצוב אותם הצגנו לכם כאן בסקירה מהווים הזדמנות מצוינת בעבורכם לדייק את הבחירה שלכם, ולהשקיע את הכסף באופן חכם על ידי בחירה בעיצוב שהוא אומנם טרנדי, אבל גם בהחלט יכול לייצג אתכם ואת הטעם האישי באופן הטוב ביותר. אם אתם מתלבטים לגבי עיצוב למטבח, זה הזמן להיכנס לאתר של מטבחי רגבה אשר מציג קולקציות מטבחים חדשות שמהן תוכלו לשאוב השראה ולהתאים לדרישות שלכם, כל זאת מתוך מטרה להוביל בסופו שלדבר לקבלת החלטות נכונות שיניבו לכם את מטבח החלומות, לא רק לשנה הנוכחית אלא גם לשנים ארוכות.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו על מה שמעניין אתכם

על הרכבת קואליציה בישראל

נגישות