2024-07-17 22:52

הכירו את השירות של iCount: פתיחת עוסק מורשה אונליין

לא מעט אנשים מבקשים להיות עצמאיים וללא מעט אנשים ברור שעליהם להיות מוגדרים כעוסקים מורשים, ולו כי הם עתידיים להרוויח בשנה מעל ל-102,292 ש"ח, או כיוון שמדובר באותם מקצועות שאינם מותירים ברירה (עו"ד למשל). במקביל, יש לא מעט עסקים פטורים שמורידים לקראת סוף השנה הילוך, פשוט כיוון שחוששים לגדול, וזאת כי רק המחשבה על ההתנהלות המסועפת כעוסק מורשה גורמת לעמוד במקום. עם זאת, המציאות היא שיש לא מעט יתרונות בלהפוך לעוסק מורשה, כך שבהחלט מוטב לנצל את הסיטואציה. מכאן שבין אם מבקשים לשנות סטטוס, ובין אם מראש נדרשים לפתוח תיק כעוסק מורשה, אתם מוזמנים להירגע – המשימה הרבה יותר פשוטה ממה שהיא עשויה להישמע, ופה אתם מוזמנים להכיר מגוון כלים מסייעים מבית iCount.

שירות מקיף מבית iCount

רבים מכירים את מערכת iCount כמערכת שנמצאת ברקע עבור כל צורך עסקי. אם עבור שליחת חשבונית, אם עבור ייצוא דוחות לרואה החשבון, אם עבור ניהול תזרים מזומנים, אם עבור סליקת אשראי, אם עבור שעון נוכחות, אם עבור הטבת השירות וכדומה. עם זאת, חשוב לדעת שהמערכת אינה מסייעת רק להתנהל בשוטף מול רואה החשבון והלקוחות, אלא היא גם מסייעת להתחיל את התהליך. מכאן שאם מבקשים לצאת לדרך כעוסקים מורשים, מוזמנים להיעזר בשירותי פתיחת עוסק מורשה אונליין באתר iCount. מה זה כולל? ובכן כל היופי שאין זה מצריך יותר מדי, ובטח שלא לצאת מהבית. כמה צעדים מקוונים ואתם שם!

 

 

כל שעליכם לעשות

עתה לאחר שהבנו שניתן לפתוח תיק כעוסק מורשה באמצעות אתר iCount מבלי לצאת מהבית, נעצור להסביר מה בכל זאת כן נדרש, או יותר נכון מה התהליך כולל. ובכן באמצעות שירות מקוון מבית iCount זוכים לפתוח תיק במס הכנסה, בביטוח לאומי ובמע"מ. במקביל, ניתן לקבל סיוע מקיף. ניתן להפיק חשבוניות ולהרוויח מדיווח שוטף ישירות לרשויות המס. מעבר לכך קיים תיעוד עבור סך ההוצאות, עובדה שמסייעת לדווח לרשויות המיסים ובכך ליהנות מהפחתת חובות למס הכנסה. כמו כן, יש לקחת בחשבון שמדי שנה נדרשים בעריכת דו"ח שנתי שמצהיר על סך הפעילות, כולל הוצאות, הכנסות ורווחים. מכאן שבמקום שתידרשו לשלם לרואה חשבון כמה מאות שקלים נוספים, ניתן לסגור את הפינה דרך המערכת, וזאת באופן מקצועי וללא עלות נוספת. מה באשר להגשת הצהרת הון חתומה על ידי רואה חשבון? אתם כבר יודעים את התשובה – גם זאת ניתן לסגור דרך אתר iCount!

מבקשים להתקדם?

טוב לדעת שכל עוד נעזרים באתר iCount ניתן להשלים את פתיחת התיק בתוך כשבוע ימים. כל שצריך לעשות זה להירשם לאתר ולהשלים מספר פרטים רלוונטיים – ישנה הנחייה מקיפה. מתעוררת שאלה? בדיוק עבור כך קיים צ'ט אנושי פעיל. מכאן שאם רק בערב מוצאים שעה פנויה להניע את התהליך, אם לא ששים להתחיל להגיע פיזית לשלושת רשויות המיסים, או אם מבקשים לשבת בבית וליהנות מסיוע של מומחים במילוי טפסים, טוב לדעת שכל זאת בהחלט אפשרי. מדובר בתהליך פשוט ומקצועי דרך אתר iCount.

סך השירותים במקום אחד – מא' ועד ת'!

לבסוף נציין שאם בוחרים להתנהל דרך iCount מא' ועד ת', רק נותר לפנות שעה קלה. באופן שכזה זוכים לא רק להימנע מיום סידורים ממושך מחוץ למשרד ולא רק להשיג סדר מתועד עבור כל הוצאה וקבלה, אלא גם ניתן להימנע מפנייה לרואה חשבון, משמע זוכים בשירות מקיף ורווחי. שנסכם? כיוון שמדובר בחברה שמתמחה בתחום לאורך שנים וכיוון שמדובר בחברה שמחזיקה ברזומה איכותי, רק נותר להפיק מכך את המרב. בהצלחה!

מאמרים אחרונים

דברו איתנו על מה שמעניין אתכם

על הרכבת קואליציה בישראל

נגישות