2024-05-25 13:46

איך עבודות גבס יכולות לשדרג לכם את הבית?

אם אתם רוצים לשדרג את הבית שלו ולהעניק לו מראה יוקרתי במיוחד, אתם צריכים לבצע עבודות גבס בבית. אילו עבודות גבס ישדרגו את הבית שלכם ולמה כדאי לכם לבצע אותן? כל התשובות לפניכם.

הנמכת גבס לתאורה נסתרת

גבס הוא חומר עבודה נפוץ מאד ואין ספק שבשנים האחרונות מדובר בתחום מתפתח. יש אמנם הרבה דברים שצריך לדעת בנושא, אך הנה עבודת גבס שיכולה לשדרג את הבית שלכם בצורה משמעותית. אנחנו מדברים פה למעשה על הנמכה של תקרת גבס לטובת התקנה של תאורה נסתרת. את התאורה, בדרך כלל ספוטים, מתקינים בצורה שקועה בתוך הגבס כשכל חוטי החשמל מוסתרים מהעין. תאורה נסתרת בבית מעניקה לו מראה יוקרתי ונקי, תחושה חמימה של בית שרוצים לחזור אליו.

התקנת נישה לטלוויזיה

אם בא לכם שגם הטלוויזיה תותקן בצורה נסתרת בתוך הקיר, אתם צריכים להתקין נישה מגבס לטלוויזיה. למעשה אנחנו מדברים פה על בניית שכבה נוספת מגבס ממש על גבי הקיר, שבתוכה משאירים מקום ייעודי להכנסה של הטלוויזיה. כך למעשה המסך והקיר נמצאים באותו גובה וזה מעניק לסלון של הבית מראה יוקרתי מאד. נישה לטלוויזיה יכולה לשדרג את הסלון במחיר נוח יחסית ולשדרג אותו ולהעניק לו נפח נוסף.

התקנת כרוות מגבס

מכירים את כוורות העץ שקונים באיקאה או כל חנות אחרת לתחזוקה ועיצוב הבית? אז בשנים האחרונות מסתבר שאנשים מתקינים כוורות כאלה מגבס וזה משתלב פשוט מעולה בעיצוב של הבית. בכוות הגבס הזו תוכלו להציב כל פריט שתרצו ולחסוך לא מעט כסף בבית. תוכלו להכניס בכוורת הזו פאזלים, צעצועים, ספרים וכל פריט אחר שתרצו לפנות מהארונות כדי לחסוך מקום.

התקנת מזנון מגבס

למי מאיתנו אין מזנון מעץ בסלון? אז זהו, שבשנים האחרונות גם במקרה הנוכחי אנשים הולכי ם לכיוון של גבס ומתקינים מזנון מגבס בסלון. המזנון עצמו יהיה מותקן ממש בחיבור עם הקיר ותוכלו להתקין גם מעמד מגבס לספרים וכדומה. אגב, המון לקוחות מתקינים היום גם מזנון וגם נישה לטלוויזיה מגבס, זה משדרג את הבית בצורה משמעותית.

 

 

התקנת מדפים מגבס

במקום להתקין מדפים מזכוכית ולתקוע דיבלים בקיר, תוכלו להתקין מדפים מגבס. מעבר לעובדה שמדובר בעבודה קלה יותר, מדפי הגבס ישדרגו את הנראות של הבית שלכם ולא פחות חשוב מזה, יסייעו לכם לחסוך לא מעט מקום. הם משתלבים נהדר עם הצבע של הקיר וכמעט שאינם נראים, מתאימים במיוחד לחדרי ילדים קטנים שבהם אין מקום לצעצועים וספרים.

מה היתרונות של הגבס?

רבים בוחרים לשדרג את הבית שלהם באמצעות עבודות גבס, מכיוון שלגבס יש מגוון רחב של יתרונות משמעותיים. היתרון הראשון בא לידי ביטוי בכך שמאד נוח לעבוד עם הגבס, הוא נחשב לחומר גמיש וקל והעבודה איתו היא סופר נוחה. בנוסף, הגבס נחשב לחומר עמיד מאד ולא משנה איזו עבודה תבחרו לבצע, סביר מאד להניח שהוא יחזיק לכם מעמד לאורך שנים ארוכות.

בנוסף, ביחס לעץ היקר, הגבס נחשב לחומר זול יותר ולכם תוכלו לנצל אותו בצורה מיטבית לבית שלכם. התמורה למחיר היא מושלמת ולא צריך לקרוע את הכיס על מנת לעשות הנמכת גבס לתאורה נסתרת. יתרון נוסף של הגבס בא לידי ביטוי בכך שהוא פשוט יפה לעין, הוא משדרג את הבית בצורה משמעותית ומעניק לו עיצוב יוקרתי שקשה מאד לקבל עם חומרי עבודה אחרים.

לסיכום

אם אתם רוצים לשדרג את הבית תוכלו לעשות זאת באמצעות מגוון רחב של עבודות גבס, כמו למשל, נישה לטלוויזיה, הנמכת תקרה לתאורה ועוד.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו על מה שמעניין אתכם

על הרכבת קואליציה בישראל

נגישות