2024-06-17 01:40

לא מתביישים בזה: 3 סלבס שעברו טיפולים בהתקרחות ובנשירת שיער

נושא ההתקרחות ונשירת השיער הוא נושא שמטריד לא מעט ישראלים, בייחוד בשל ההשפעה הישירה של מראה שיער דליל ומתקרח. למעשה, בעידן שבו הנראות של כל אחת ואחד מאיתנו נשפטת כמעט באופן יומיומי בעקבות השימוש ההולך וגובר ברשתות חברתיות, מדובר בבעיה אסתטית הפוגעת בביטחון ובדימוי העצמי. החדשות הטובות הן שכעת אפשר לעבור טיפול מתקדם להתקרחות, וזאת על ידי ביצוע של מגוון טיפולים שנועדו להוביל לחיזוק סיב השיער ובהתאם לכך גם לעידוד צמיחה מחודש. גם מפורסמים שכולם מכירים עברו טיפולים לטובת התמודדות עם נשירה והתקרחות, כחלק מהסרה של הבושה הכרוכה בהתקרחות. מי הם הסלבס שכולנו מכירים שעברו את התהליך? אנחנו כאן עם כל הפרטים.

איילון מאסק

אחד מהדמויות הכי יוצאות דופן בעולם העסקים הוא כמובן איילון מאסק. איש העסקים והיזם שפיתח את המכונית החשמלית הראשונה ואף הוביל להגעה היסטורית של אדם פרטי לירח עבר שורה של טיפולים לטובת התמודדות עם התקרחות, כפי שניתן לראות בתמונות של לפני ואחרי מהשנים האחרונות. על פי ההערכות הוא עבר טיפול תרופתי להתקרחות המבוסס על שימוש בתרופות מרשם בשם מינוקסידיל וכן פינסטריד שנחשבות לתרופות מרשם אפקטיביות מאוד בעבור התמודדות עם נשירת שיער, בשל היכולת שלהן להרחיב את כלי הדם ובהתאם לכך להוביל לזרימה מחודשת של דם לקרקפת, לטובת צמיחה מחודשת.

נוסף לכך, סביר כי מאסק עבר גם טיפול השתלת שיער שמתאים מאוד לגברים כמו גם לנשים שסובלים מנשירת שיער ואזורי התקרחות. במסגרת הטיפול הזה משתילים זקיקי שיער באמצעות מכשור מתקדם אל אזור ההתקרחות, כאשר אחוזי ההצלחה של הטיפול הזה הם גבוהים מאוד, כפי שניתן לראות בתמונות של לפני ואחרי של מאסק עצמו.

 

 

אלטון ג'ון

הזמר האהוב ובעל רקורד מקצועי של עשרות שנים בתעשייה סבל בצעירותו מהתקרחות, כפי שניתן לראות בתמונות משנותיו המוקדמות. בשנים האחרונות מציג אלטון ג'ון רעמת שיער שופעת, כאשר השתלת השיער אותה ביצע הצליחה להוביל ליצירה של מראה שיער מלא, גם כאשר הזמר נושק לעבר העשור השביעי לחייו. טיפול זה כאמור נחשב לטיפול מתקדם מאוד שיכול לסייע לטובת התמודדות עם אזורי התקרחות רבים, בייחוד בעבור גברים כמו למשל אלטון ג'ון שמופיע בפני מאות אלפי בני אדם בכל העולם ורוצה להיראות במיטבו, מבלי שניתן יהיה להבחין כי אכן עבר את ההשתלה.

ג'ון טבולטה

למרות שמעולם לא אישר כי עבר השתלת שיער, ניתן להניח כי השחקן זוכה פרס האוסקר ג'ון טברולה עבר הליך של השתלת שיער, כפי שניתן להבחין בבירור בתמונות של לפני ואחרי. שיער שופע ובריא בגילאים מבוגרים הוא מוגבל למדי בעקבות תהליך ההזדקנות שמשפיע על היכולת להוביל לחיזוק של סיב השיער, ועל כן ההליך אותו עבר לכאורה טרבולטה מציע אפשרות מצוינת לגברים כמו גם לנשים בגילאים מעל 30 לעבור את תהליך השתלת השיער, ובהתאם לכך להוביל ליצירה של מראה בריא ושופע.

לסיכום

טיפולים רפואיים הכוללים שימוש בתכשירים במרשם רופא לצד טיפול מתקדם כמו השתלת שיער מהווה את הדרך הטובה ביותר להתמודדות עם נשירה מסיבית שמובילה להתקרחות. זכרו כי אין במה להתבייש ובאמצעות ניצול של הקדמה ניתן להוביל ליצירה של שינוי, שיגיע לידי ביטוי במראה שיער שופע, גם בגילאים מבוגרים וללא קשר לסטטוס – כפי שניתן לראות אצל מפורסמים שעברו את התהליך, ומציגים שיער מלא בשיער.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו על מה שמעניין אתכם

על הרכבת קואליציה בישראל

נגישות