2024-05-24 13:27

מחפשים בעל מקצוע באזור יהודה ושומרון? היכנסו לאתר דפי כתום!

בעלי מקצוע צריך תמיד וכך גם מקורות טובים בכדי למצוא אותם. אם אתם גרים באזור יהודה ושומרון עומד לרשותכם מקור מצוין לכך, שכדאי מאוד שתכירו: דפי כתום. זה אתר בעלי מקצוע. זה גוף מקצועי לשיווק וזה עוד כמה דברים מעניינים ושימושיים, לתושבי האזור. לפניכם היכרות מהירה עם אתר מיוחד זה.

מפה לאוזן לא מספיק

בעלי מקצוע הם מסוג הדברים ששומעים עליהם פעמים רבות “מפה לאוזן". ואכן, אין כמו המלצה אישית, על בעל מקצוע טוב ואמין שמכירים. אך לא תמיד ישנה המלצה כזו או שבעל המקצוע פנוי, מציע מחיר שמתאים לכם וכן הלאה. במוקדם או במאוחר, תצטרכו לחפש באינטרנט בעלי מקצוע נוספים, מסוגים כאלה ואחרים. איפה מוצאים אותם? עבור תושבי יישובי יש״ע, עסקים בדפי כתום זו התשובה. באתר מוצגים העסקים לפי הקטגוריות הבאות: אומנות, אופנה, אירועים, ביטוח, בניין, בריאות, דפוס, דת, חוגים, חינוך, חקלאות, טיפוח, למשפחה, למשרד, מזון, מחשבים, מסחר, מקצועי, מתנות, נדל״ן, ציבורי, תחבורה, תיירות ותרבות.

עוד באתר

לא רק פירוט עסקים! באתר דפי כתום, תמצאו גם קופונים מעסקים ביו"ש ולוחות שימושיים (רכב, נדל"ן, יד 2, דרושים). בעמוד המאמרים, ישנם מגוון מאמרים בנושאים שונים, עם מכנה משותף אחד – החיים ביש״ע. משלים זאת ערוץ הסרטונים "כתום TV”.

 

 

פתרונות שיווק מתקדמים

כאמור, אתר דפי כתום מציע יותר מאשר מקור מידע מצוין על בעלי מקצוע. תמצאו בו גם שירותי שיווק מסוגים שונים. מחד, ישנו כאמור פרסום עסקים באתר. אך מעבר לכך, החברה שמאחורי האתר מציעה גם

  • מיתוג – נושא אסטרטגי חשוב, שלגביו עסקים בוודאי זקוקים לייעוץ מקצועי.
  • בניית אתר אינטרנט רספונסיבי – הקמת אתר אינטרנט עסקי, שיתאים את עצמו אוטומטית להתקני מחשוב שונים. כלומר, אתר שיראה טוב בסמארטפונים, אך גם ב-PC או בטאבלט.
  • הופעה מקודמת במנועי חיפוש – קידום האתר שלכם בתוצאות מנועי חיפוש. זו היא נקודה חשובה מאוד, בכדי שימצאו אתכם בחיפוש חופשי.
  • שירותי עיצוב – שירותי עיצוב לוגו, עיצוב כרטיסי ביקור, עיצוב באנרים, עיצוב פליירים ועוד.

השירותים השונים של אתר דפי כתום ניתנים על ידי יועצי מדיה ועל ידי נותני שירות בכירים. כולם תושבי יש”ע. משמע – אנשים אשר "מחוברים" למתרחש באזור מיוחד זה ולפעילות ביישובים. כיום דפי כתום הם הבולטים ביותר, בכל הנוגע להצעת פתרונות שיווק לכל איזור יש”ע. אם זה הר חברון, גוש עציון, יהודה, בנימין, שומרון, בקעת הירדן, צפון ים המלח ועוד.

כמה מחירים להמחשה

  • פרסום במדריך העסקים של דפי כתום – ניתן לעשות בחינם. מעבר לכך, יש אפשרויות של פרסום מקודם או במיקום עליון.
  • בניית אתר – החל מ-2,700 ש"ח + מע״מ.
  • עיצוב גרפי – החל מ-1,500 ש"ח + מע״מ.
  • חבילות עסקיות – חבילת פרסום אינטרנטית או חבילת עיצוב ומיתוג, החל מ-3,000 ש"ח.

כיצד זה התחיל?

בדצמבר 2009 יצא לדרך "דפי כתום". ברקע לכך, הייתה תופעת החרמת יישובי יהודה ושומרון והחרמת העסקים שפועלים מתוכם. מי שרצה בכל זאת לתמוך בעסקים אלה, כולל תושבי אזורים אלה בעצמם, מצא באתר החדש כתובת טובה לאיתור בעלי עסקים. מאז האתר צמח בהדרגה וכיום, מוצגים בו פרטיהם של מעל ל-3,500 עסקים. בהחלט היצע עשיר.

לסיכום

את בעל המקצוע הבא שתחפשו, תוכלו למצוא במהירות באתר דפי כתום. וכאמור – יש בו עוד שירותים שימושיים, שכדאי להכיר ולנצל. בסך הכל, זו היא כתובת אחת טובה ומעניינת, שכדאי להכיר ולשמור כקיצור לגישה מהירה בדפדפן.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו על מה שמעניין אתכם

על הרכבת קואליציה בישראל

נגישות