2024-07-17 22:30

מעשנים נכון: הכירו את מוצרי אידוי הקנאביס

בעבר נחשב צמח הקנאביס לסוג של טאבו והוא נקשר בהקשרים שליליים בעיקר, כשייחסו לו תכונות מאד רעות. כיום התמונה שונה בתכלית. כיום מרבית הצרכנים מעוניינים ליהנות מהיתרונות הרבים של הצמח ומההרגשה הנעימה, אך מנסים להימנע מההשפעה השלילית של עישון. למרבה המזל העידן שבו אנו חיים מציע פתרון יעיל וטוב מתמיד – הוופורייזרים. מכשירים מיוחדים שמאפשרים לאדות את הצמח ללא עישון ושריפה שלו, מה שבסופו של דבר נחשב למזיק הרבה פחות לריאות ולגוף. אז מהם בדיוק הוופורייזרים הללו, איך עובד תהליך האידוי ומדוע הם מומלצים לצרכני הקנאביס? הנה כל מה שחשוב לדעת בנושא.

מהו וופורייזר?

המושג וופורייזר באנגלית מדבר למעשה על מכשירי אידוי קנאביס, כלומר מכשירים שמאפשרים למצות את החומרים הפעילים של הצמח דרך חימום ואידוי שלו. איך זה עובד בפועל? ישנן טכניקות שונות ומגוונת, אך בגדול צריך לדבר על שתי טכניקות עיקריות:

חימום מכני:

כלומר חימום ידני חיצוני שלנו עם מצית או עם מקור אש אחר. כאשר מחממים את המתכת הצמח למעשה מתאדה וניתן לשאוף אותו לריאות. אלו הם לרוב הדגמים הזולים יותר של וופורייזרים.

חימום חשמלי:

החימום נעשה על ידי גוף חימום פנימי שפועל באמצעות זרם חשמל, בין אם באמצעות חיבור ישיר לתקע בקיר ובין אם באמצעות סוללה חזקה מתאימה.

מה היתרונות של וופורייזר?

אז בראש ובראשונה צריך לדבר על היתרון הבריאותי. לעומת עישון, כאן אנחנו מדברים על אדים שנכנסים לריאות ואין בכלל מה לדבר על השוואה לנזק הפוטנציאלי של שריפה והכנסת עשן לריאות. משתמשים שעברו לאידוי מעידים על תחושה נעימה יותר של ריאות נקיות, פחות קושי וקוצר נשימה, פחות ליחה, שיעולים וכחכוך וכן הלאה. זהו היתרון המשמעותי ביותר.

 

 

מעבר לכך צריך לדבר גם על היתרון הכספי – וופורייזר הוא חסכוני הרבה יותר. הסיבה לכך היא שבאמצעות וופורייזר ניתן למצות יותר מהצמח וככה למעשה לא זורקים לפח פרחים שלא נוצלו.

וופורייזרים מומלצים

כדי שתוכלו לקבל מושג כללי על סוגי מאדים, הנה כמה מוצרים מומלצים ששווה להכיר:

וופורייזר ידני דיינוואפ:

נתחיל דווקא עם דגם ידני נהדר של אחד המותגים המובילים בשוק כיום. היתרון של הדגם הזה זה שהוא חזק ועמיד ביותר ושאין צורך בנקודת חשמל לשימוש.

וופורייזר וולקנו:

כאן מדובר במאדה פרימיום שמגיע עם תג מחיר בהתאם. זהו מכשיר ביתי גדול וחזק המאדה בצורה איכותית הצמח ומאפשר אפילו לשמור את האדים בתוך בלון.

וופורייזר מייטי:

וופורייזרים חשמלי עוצמתי עם אפשרות ניידות נפלאה. שליטה פשוטה ונוחה בדרגות החום והאידוי, התחברות לממשק נוח עם שליטה דרך האפליקציה, מגוון כלים ואביזרים לניקוי. וופורייזר חזק ועוצמתי.

איך מתבצע האידוי?

בוופורייזר ידני מכניסים את הצמח למקום המתאים, מחממים באמצעות מצית ושואפים את האדים לריאות. עם וופורייזר חשמלי מדליקים את המכשיר, בוחרים את דרגת האידוי הרצויה ומכניסים את האדים לריאות.

שימו לב – אנו לא ממליצים על עישון באף צורה שהיא. עם זאת, אם אתם כבר מתכוונים לצרוך קנאביס, מכשירי האידוי כיום זו הדרך הכי פחות מזיקה לעשות את זה ולכן זה משהו שבהחלט חשוב להכיר ולשקול היטב.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד

מאמרים אחרונים

דברו איתנו על מה שמעניין אתכם

על הרכבת קואליציה בישראל

נגישות