2024-03-24 19:12

עוברים דירה בלי כאבי ראש: אתר Get Packing יעשו לכם את המעבר לקל ופשוט

מי מאתנו לא עבר אי פעם דירה. מי מאתנו לא מכיר את שלל המשימות, הסידורים המקדימים, ההיבטים המשלימים ושלל הבירורים והרכישות שנדרשים לעשות טרם המעבר. מכאן שמעבר דירה היא בהחלט משימה מתישה, ועל כן טוב להכיר שקיים מענה חסכוני וממוקד. אתר Get Packing מסייע בשלל היבטים, כך שהמעבר הבא יהיה הרבה יותר פשוט ונעים. אז אלו כלי עזר ניתן למצוא באתר? מוזמנים לערוך היכרות ראשונית ובהתאם למחוק מגוון משימות מטרידות מסדר היום – מתחילים!

כל ההכנות הנחוצות במקום אחד

אתר Get Packing מרכז עבורכם כל מה שנחוץ כדי לעבור דירה בצורה נוחה ויעילה. עומדים להתחיל לארוז את הדירה ולהכין אותה לקראת עזיבה? טוב לדעת שדרך מקום אחד ניתן לסגור את הפינה ביעילות. באתר גט פקינג תמצאו מגוון נרחב של אמצעי אריזה (כולל מארזים מותאמים לגודל הדירה), חומרי אריזה נלווים, חומרי ניקיון, כלי עבודה ואפילו נקודות אחסון עבור ציוד שמבקשים לשמור בצד. מעבר לכך, המחירים ללא מתחרים ואת שלל המוצרים ניתן להשיג באמצעות שירותי משלוח מהירים ישירות לכתובת הרצויה.

 

 

היכרות ראשונית

  • חומרי אריזה – לא ניתן לארוז דירה ללא אמצעים מתאימים. מה אם כן ניתן למצוא בGet Packing ? קופסאות אחסון ואריזה, חגורות ורצועות קשירה, ניילון נצמד (שרינק), פצפצים, מסקנטייפ ונייר אריזה. מעבר לכך, קיימים מארזים ייעודיים (לצד קרטונים בשלל גדלים תמצאו פצפץ דו שכבי, סרט דבק ונייר אריזה), חבילות קרטונים (בהתאם לכמות החדרים), כיסויים ייעודיים עבור מזרנים וספות, שקי אריזה ועוד.
  • כלי עבודה – צרכים להכין את הדירה החדשה למעבר? צרכים להשאיר את הדירה בהתאם לדרישות של בעל הדירה? טוב לדעת שבגט פקינג תמצאו את סך כלי העבודה שעשויים לסייע במשימה. בין היתר זה כולל כלי עבודה ידניים (כגן מפתח שוודי, מטר, מספרי פח ועוד), כלי עבודה חשמליים (מברגה, מסור וכדומה), עגלות משא מקצועיות, סולמות, ארגזי כלים, מנעולים, מברשות צבע ועוד.
  • חומרי ניקיון – טרם מעבירים ארגזים הכרחי לוודא שהדירה החדשה מחכה נקייה, ולאחר שמוציאים את הארגז האחרון יש לוודא שמשאירים דירה מאורגנת כנדרש בחוזה. אם כן אלו חומרי ניקיון חשובים מחכים לכם ב Get Packing? שלל תכשירי ניקוי (לרצפה, לתנור, לשירותים וכדומה), אמצי הדברה (מלכודות ותרסיסים) ואמצעי ניקיון מגוונים (כולל מגבים, מטליות, פחים ועוד).
  • שירותי אחסנה – תמיד רצוי לשקול האם עדיף לאחסן חלק מהציוד במקום צדדי. זקוקים לשירותי אחסון? טוב לדעת שבין היתר חברת Get Packing מציבה לרשותכם תאי אחסון לכל מטרה. מדובר במעל מ-750 תאי אחסון שמפוזרים בין 4 לוקיישנים. יש סניף בבני ברק, בתל אביב, בראשון לציון ובחיפה. כל עמדת אחסון מאובטחת 24/7, שמורה, מודברת מפני מזיקים, עמידה לתנאי מזג אוויר קיצוניים ואף כוללת מקום נוח עבור פריקה והעמסה. מה עוד? קיים ביטוח על התכולה (עד 10,000 ש"ח) שמאפשר הרחבה.

שירותי ייעוץ והכוונה גם כן חלק מהמשוואה

לצד מבחר השירותים שזה עתה ציינו, נחדד שניתן להזמין את המוצרים הרצויים באופן מקוון (מסייע לחסוך זמן חשוב), אם כי גם ניתן להגיע לחנות עצמה (יושבת בבני ברק). עומדים לרכוש מארז קרטונים או כלי עבודה? צוות האתר ישמח לעמוד לרשותכם, ייעץ ויכווין באדיבות. אז בין אם אתם חברת הובלה שזקוקה לציוד מקצועי ובין אם אתם אנשים פרטיים שמבקשים לסגור בעצמם את הפינה, לרשותכם אתר אחד שיודע להציע כל מה שעשויים להזדקק לו. מהיום אין צורך להתרוצץ בין כמה מוקדים, מהיום אין צורך להתפשר על המחיר ואף מהיום אין צורך לגלות באמצע המעבר שחסר אמצעי אריזה או כלי עבודה חשוב. כנסו לאתר ותקבלו מענה מלא ומשתלם. מעבר נעים!

מאמרים אחרונים

דברו איתנו על מה שמעניין אתכם

על הרכבת קואליציה בישראל

נגישות