2024-06-17 00:45

השכרת רכב בחיפה, בתל אביב ובירושלים: הכירו את Suncar

אם אתם צריכים לשכור רכב בתל אביב, חיפה או ירושלים אתם צריכים לקרוא את המאמר הבא. במאמר זה נציג בפניכם את חברת Suncar, נסביר אילו שירותים היא מספקת ולמה כדאי גם לכם להכיר את השירות שלה.

Suncar על רגל אחת

זה לא משנה אם אתם צריכים שירות של השכרת רכב בחיפה מ-Suncar, תל אביב, ירושלים או כל עיר אחרת במדינה, אתם צריכים להכיר את חברת Suncar. חברת Suncar היא חברה ותיקה ומנוסה להשכרת רכבים אשר הוקמה בשנת 1973 על ידי ג’רר ודליה גדיש. כיום מנוהלת החברה זה מספר שנים על ידי אייל גדיש, בנם של ג'רר ודליה.

חברת Suncar חרטה על דגלה את דגל השירות והאמינות והיא מאמינה שתמיד הלקוח הוא האדם הכי חשוב ביותר בעסק שלה. אם תשאלו את לקוחות Suncar, זה בדיוק הייחודיות של החברה הזו, היא עושה דברים אחרת בזכות השירות האישי והחם, בשילוב כמובן של אנשי המקצוע הכי טובים בארץ.

אילו שירותים תוכלו למצוא ב- Suncar?

אחד השירותים המרכזיים ביותר ש- Suncar מציעה הוא שירות של השכרת רכב בארץ, שירות שמתאים הן ללקוחות פרטיים והן לקוחות עסקיים. חברת Suncar מציעה שירות של השכרת רכבים לטווח ארוך ולטווח קצר לכל מטרה, בין אם מדובר בהשכרת רכב ליום אחד או השכרת רכב לטיול ארוך או מעבר דירה.

כמו כן, Suncar מציעה שירות של ליסינג פרטי שבמסגרתו תוכלו לקבל רכב חדש ללא הלוואה ובתנאים נוחים מאד. השירות הזה פתח את שוק הרכבים למגוון רחב של לקוחות שעד היום פשוט לא יכלו להרשות לעצמם לרכוש רכב חדש. בנוסף, מציעה החברה שירות של מכירת רכב, ליסינג תפעולי, ליסינג מימוני ועוד מגוון רחב של שירותים.

 

 

למה כדאי לכם לבחור ב- Suncar?

חיסכון בזמן

זה לא משנה איזה שירות תצרכו לקבל מ- Suncar, אתם יכולים להיות בטוחים שהחברה משקיעה את מירב המאמצים על מנת לספק לכם שירות מהיר. החברה דוגלת בצמצום זמני ההמתנה בפניות טלפוניות, בהחזרה של רכב, בקבלה של רכב חדש ועוד.

חיסכון בכסף

Suncar מציעה את השירותים שלה במחירים הכי אטרקטיביים שיש כיום בשוק. צוות המומחים של החברה יסייע לכם לקבל את השירות שאתם צריכים במחירים הכי טובים וישמור כל הזמן על שקיפות בכל הקשור למדיניות התמחור שלה.

זמינות מלאה

מוקד השירות של החברה זמין עבורכם 24/7 לכל מקרה שתצטרכו. בנוסף, תוכלו לפנות למוקד השירות באמצעות פנייה ישירה בשיחות וואטסאפ ולקבל מענה אונליין במהירות ובקלות לכל הצרכים שלכם. לכן, אתם יכולים להיות שקטים ולדעת שיש לכם תמיד גב ותמיכה.

מגוון רכבים

בין אם אתם זקוקים לשירות של השכרת רכב, ליסינג תפעולי או פרטי, אתם יכולים להיות בטוחים שב- Suncar תמצאו מגוון רחב של רכבים ואין סיכוי שלא תמצאו רכב שיענה על הרכים שלכם.

סניפים בפריסה ארצית

Suncar מבינה שהיא צריכה לספק ללקוחות שלה שירות בפריסה ארצית ובתוך כך, החבר מונה 5 סניפים, 2 סניפים בתל אביב, חיפה, ירושלים ונתניה. מדובר כמובן בערים גדולות מאד שהביקוש בהן לשירותים שחברת Suncar מציעה הוא גדול מאד וזה כמובן יתרון משמעותי.

לסיכום

אם אתם צריכים שירות של השכרת רכב, ליסינג תפעולי, ליסינג פרטי או מכירת רכב, אנחנו בהחלט ממליצים לכם להכיר את השירות של חברת Suncar. אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את השירות הטוב, המהיר והמקצועי ביותר ולהיות בשקט נפשי ובטחון.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו על מה שמעניין אתכם

על הרכבת קואליציה בישראל

נגישות