2024-07-17 21:49

מתחילת הקריירה ועד הקמת הפארק: רוי בוי הוא אחד מכוכבי הילדים המבוקשים ביותר היום

רוי בוי הוא אחד מכוכבי הילדים המובילים והאהובים ביותר בישראל, ועדות לכך ניתן למצוא בקריירה ענפה שנמשכת מזה שנים ארוכות. ככוכב ילדים שידוע באהבתו הרבה לבעלי חיים והטבע, אין ספק כי המופע הגדול של רוי בוי בפארק בראשון לציון מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם להעניק לילדים חוויה בלתי נשכחת, בעלות כספית נוחה ועם שימת דגש על חוויה שיכולה להתאים לא רק לילדים שלכם, אלא גם לכם כמבוגרים.

סיפורו של רוי בוי

שמו האמיתי של רוי בוי הוא רועי עוז. הוא נולד בשנת 1980 ועוד מגיל צעיר פיתח חיבה לעולם בעלי החיים והטבע, מה שהגיע לידי ביטוי באוסף של בעלי חיים אקזוטיים אותם אימץ וטיפח באופן אישי. הוא הקים את חברת ההפקות שלו בשנת 2002, כאשר בשנת 2009 לקח חלק בקלטת ילדים ראשונה בשם "מיטל בגן הירוק". הקלטת הצליחה מאוד והפכה את רוי בוי לכוכב ילדים מוכר מאוד, ועדות לכך ניתן למצאו בהשתלבות שלו במגוון רחב של תוכניות טלוויזיה בהן לקח חלק לצד סרטי הרפתקאות אותם הפיק בעצמו ועם שימת דגש על מתן של ערכים חיוביים לילדים. בעבודה קשה ועם המון תשוקה למקצוע הצליח רוי בוי להגיע לפסגה, ועדות לכך ניתן למצוא בעשרות אלפי מעריצים אשר מלווים אותו להופעות אותן הוא מבצע מדרום ועד צפון. הוא נשוי ואב לילדים, ורואה בתפקיד שלו כחלק בלתי נפרד מהזהות, בייחוד על רקע האהבה הגדולה שלו  לעולם הילדים אבל גם לעולם הטבע והחי, מה שמגיע לידי ביטוי בשורה של מופעים שזכו לאהדה גדולה.

בשנת 2021 החליט רוי בוי ללכת עוד יותר קדימה ולהקים פארק משלו בעיר ראשון לציון, כאשר המופע זכה להצלחה גדולה ומתקיים גם השנה, במתכונת מיוחדת הכוללת מופע מושקע מאוד לצד שפע של אטרקציות לילדים ומשפחות. אם גם הילדים שלכם אוהבים ומעריצים את רוי בוי, זה הזמן להזמין כרטיסים למופע ובהתאם לכך להוביל ליצירה של זמן איכות עם הילדים המתבצע במרכז הארץ.

 

 

מה כולל המופע של רוי בוי בפארק?

המופע של רוי בוי מתמקד בסיפור של ג'אנגו הסוס והחיפוש אחר סוסת הזהב. מדובר במופע מושקע מאוד שניכר כי הושקע בו חשיבה רבה, גם מבחינת ערך המוסף לילדים וגם מבחינת המסרים החיוביים אותם הוא מעביר. רוי בוי ויקפידה מציג את סיפור הקריירה של מי שהגיע משום מקום והצליח להפוך לאחד מכוכבי הילדים הגדולים בישראל. החדשות הטובות הן שכעת אפשר לבצע רכישה של כרטיסים בעלות כספית נוחה ואטרקטיבית לכל כיס, במידה ואתם חברים במועדון MAX  מבית בנק לאומי. הכרטיס ישמש אתכם לא רק לטובת צפייה במופע אלא גם לטובת יצירה של זמן איכות ביחד עם הילדים, מאחר והפארק כולל שפע של פעילויות כמו למשל מסיבת קצף, מתחם פיקניק, מתחם קארטינג ועוד.

לסיכום

הזמנה של כרטיס למופע החדש של רוי בוי בפארק תאפשר לכם כהורים להעניק לילדים שלכם וגם לעצמכם זמן איכות משמעותי, בעלות כספית אטרקטיבית ועם יכולת לקחת חלק פעיל במופע המקסים של רוי בוי. מאחר והביקוש למופע הוא גבוה מאוד, רצוי לבצע הזמנה כבר עכשיו, כל זאת מתוך מטרה להצטרף לאלפי צופים וצופות שכבר נכחו בפארק ודיווחו על רמת שביעות רצון גבוהה, הן כתוצאה מהמופע המושקע והמיוחד הזה והן בשל שפע האטרקציות והפעילויות שהופכות את רוי בוי לכוכב ילדים מרשים ובעל ערך מוסף משמעותי.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו על מה שמעניין אתכם

על הרכבת קואליציה בישראל

נגישות