2024-07-17 22:08

אל תמהרו לקחת משכנתא! התייעצו עם המומחים של "חכם משכנתאות" לפני הצעד החשוב בחייכם

הגעתם לידי החלטה לרכוש דירה משלכם? מדובר בהחלטה חשובה ומשמעותית, במיוחד אם עומדים לקחת משכנתא. כיצד אם כן לוקחים משכנתא בצורה מושכלת? ובכן אין לרוץ לחתום על ההסכם הראשון שמשיגים, וזאת גם אם מופתעים שביכולתכם לקחת משכנתא ובמקביל מפחדים שהבנק יתחרט. יש להבין שלקיחת משכנתא משפיעה על סכומי ההחזר החודשיים שתאלצו לשלם לאורך תקופה ממושכת, ואף יש להבין שבחירת משכנתא כרוכה בבחירת תנאי ריבית. מסקנה? מדובר בשני אלמנטים משמעותיים, ועל כן אין למהר לקחת משכנתא, וכן מומלץ לקבוע פגישה עם המומחים מבית "חכם משכנתאות", חברה שבקיאה בתחום ושיודעת להציע את התנאים הטובים ביותר נקודתית עבורכם.

חברה שתילחם עבורכם

אנשים לא מודעים להיתכנות להתמקח על תנאי המשכנתא. אנשים לא מודעים להיתכנות לשחק עם שורה ארוכה של נתונים (שביכולתם להטיב את תנאי המשכנתא). אנשים לא מודעים להיתכנות להשיג משכנתא גם אם הם מבוגרים או מסורבי בנק. אנשים לא מודעים להיתכנות להטיב את התנאים הקיימים וכדומה. פה המקום לציין שחור על גבי לבן שכאשר עומדים לקחת משכנתא בהחלט יש מקום לנהל משא ומתן ובהחלט קיימים מגוון אפיקים שמוטב לנצל. כיצד? ובכן אף אחד אינו מצפה מכם להפוך למומחים בתחום, אך כן חשוב להשיג סיוע מקצועי שיעשה עבורכם את סך שיעורי הבית, ופה מומלץ להכיר את חכם משכנתאות. חברה מנוסה, מובילה בתחומה, שמחזיקה בקשרים משמעותיים ושנאבקת על טובתו של כל לקוח.

המקרה מורכב? לא מתייאשים

כאשר פונים לחברה מקצועית בתחום המשכנתאות, זוכים לקבל ייעוץ מקצועי וזוכים ליהנות מראייה רחבה שמובילה למסלול המשכנתא הנכון. חברת חכם משכנתאות בקיאה בתחום לאורך 8 שנים, בהן היא סייעה ללא מעט אנשים לא רק להשיג משכנתא בתנאים אידיאליים, אלא גם להטיב תנאים קיימים. מעבר ללקוחות סטנדרטים, החברה גם סייעה למסורבי בנקים, ולו ע"י פנייה לגופים מלווים חוץ בנקאיים שנחשבים אמינים וידועים לטובה בתחום. אי לכך כאשר עומדים לקחת הלוואה כה משמעותית, בהחלט יש צורך לתת לגוף מקצועי לעשות עבורכם את שיעורי הבית ולחשוב במקומכם על סך האינטרסים האישיים והאפשרויות.

 

 

על משכנתא פנסיונית שמעתם?

ציינו סיוע למסורבי בנק, אך יש להבין שגם אם אתם מבוגרים שמבקשים לקחת משכנתא, זה בהחלט אפשרי, כמובן כל עוד נעזרים בגוף מקצועי. עידו עוז, בעלי חברת "חכם משכנתאות", העיד שבין היתר יצא לו לסייע גם לאנשים מעל לגיל 60 להשיג משכנתא, וזאת ע"י שימוש בקלף "משכנתא פנסיונית". מופתעים? קיימים בתחום לא מעט משתנים שככל הנראה אינכם מכירים, ועל כן כאשר על הפרק עומדת הוצאה כה גדולה שעתידה להשפיע על עתיד סך המשפחה, טוב לדעת שקיים מוצא שרק מחכה שתיעזרו בו.

כל הסיבות להיעזר בייעוץ מקצועי

התייעצות מקצועית מובילה להבין איזה גובה של הלוואה נכון לקחת, איזו חלופה אפשרית מבחינתכם, מלבד לקיחת משכנתא, להעריך נכונה את ערך הנכס שעומד על הפרק, למצוא מסלול ריבית כדאי, לפרוס את תקופת ההחזר באופן חכם, לבחון בצורה מקיפה את המאזן הכלכלי (הן מאזן נוכחי והן מאזן עתידי) וכדומה. כל זאת מוביל למענה ממוקד יכולת וצורך, מוביל ללקיחת משכנתא שמתחשבת ביכולות האישיות – מוביל למינוף מצב כלכלי משמעותי.

לטובת השקט הנפשי שלכם

לסיכום נציין שלקיחת משכנתא משפיעה על מצב העובר ושב, משפיעה על תקופת ההחזר, משפיעה על גובה הריבית ואף משפיעה על תחושת המחנק שלא פעם מלווה מקרים של לקיחת משכנתא. מבקשים להתנהל בצורה חכמה, מבקשים לא לשלם לחינם ריבית גבוהה, ומבקשים לתפור את המשכנתא הנכונה ביותר עבורכם? זהו בדיוק הזמן להודות שלא בהכול אתם מבינים, ופשוט לעצור לקבל סיוע מקצועי. אתם חייבים את זה לחשבון הבנק שלכם ואתם חייבים את זה לטובת השקט הנפשי שלכם כמשפחה. נצלו זאת ותחסכו המון.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו על מה שמעניין אתכם

על הרכבת קואליציה בישראל

נגישות