2024-03-22 09:19

חידוש ויזה לארצות הברית: אל תעשו את זה לבד

גיליתם שתוקף הוויזה שלכם עתיד להיגמר ואתם צריכים להוציא ויזה בדחיפות? ובכן, רצוי שלא לבצע את התהליך לבד מאחר ובשנה האחרונה שגרירות ארה"ב בישראל שלה שני סניפים בערים תל אביב וירושלים מתמודדת עם קשיים גדולים בכל הקשור לזימון תורים בעקבות עומס שרק הולך וגדל אבל גם בעקבות הסיכוי כי הבקשה שלכם תידחה. למעשה, קבלת אישור לחידוש ויזה הוא אינו אוטומטי, ולעיתים תיתכן דחייה של הבקשה בעקבות מילוי לא נכון של טפסים. על כן, ליווי מקצועי הוא הכרחי, והחדשות הטובות הן שכעת תוכלו לגלות היכן תוכלו לבצע את ההליך באופן קל ואפילו פשוט.

ליווי לחידוש ויזה – כל מה שצריך לדעת

רגע לפני שאתם מזמינים כרטיסי טיסה לארה"ב, צריך לבדוק מהו תוקף הוויזה. במידה ואתם רואים כי הוויזה שלכם עתידה לפקוע בתקופה הקרובה, צריך לתאם בהקדם האפשרי תור בשגרירות ארה"ב. בשביל לחדש את הוויזה אתם נדרשים למלא מסמך מפורט בשפה האנגלית, כאשר צריך להבין כי כל טעות ולו הקטנה ביותר בתהליך המילוי יוביל לדחייה של הוויזה על הסף. אם זו הפעם הראשונה שאתם מחדשים את הוויזה שלכם או של בני המשפחה, מידע חשוב שצריך להכיר בנושא של חידוש ויזה לארצות הברית מהווה דרך מעולה גם להעמיק את הידע שלכם ולהימנע מטעויות אבל גם לפנות לחברה מקצועית המתמחה בתחום בשם ליברטי. מדובר בחברה אשר מובילה בתחום מזה שנים רבות, ומספקת ליווי אישי בעבור כל ישראלי שצריך לחדש את הוויזה שלו או להנפיק ויזה חדשה.

החדשות הטובות הן שכעת אין צורך להגיע לראיון נוסף בשגרירות אלא רק למלא את הטפסים, וזאת במידה ואתם מגיל גיל 14 וכי הוויזה הונפקה לאחר תאריך ה-12.7.2017. בנוסף, צריך לדעת כי במידה ותוקף הוויזה פג השנה הזו, אזי אתם עומדים בתנאים ולא זקוקים לתיאום של דור. באמצעות נציגי השירות של ליברטי תוכלו לבצע את התהליך באופן מהיר ויעיל ועם ליווי אישי המתבצע על ידי נציגים בעלי ניסיון, כחלק מהבנה כי באמצעות פנייה לחברה ניתן יהיה להוביל לקיצור תהליכים משמעותי וכן הימנעות מטעויות שיעלו לכם ביוקר, במידה ותבצעו את ההליך שלא על פי הכללים.

 

 

כך תפחיתו את הסיכוי לדחייה של קבלת הוויזה

מאחר ואין שום דרך להבטיח כי תקבלו את הויזה שלכם, פנייה לחברה מקצועית כמו ליברטי מהווה דרך מעולה להפחית את החששות, בייחוד על רקע של עומסים חריגים בשגרירות ארה"ב וכן ביקוש שיא לכניסה למדינה. למרות שהקולות לגבי ביטול הוויזה הוא נושא שמעסיק מאוד את ממשלת ישראל, עדיין ישראלים מחויבים להיכנס לארה"ב רק עם ויזה בתוקף. חשוב לזכור כי שגרירות ארה"ב כאן בישראל פועלת מתוך מטרה לבחון היטב את הגשת הבקשות ונוטה לדחות על בסיס של טוענות שונות. במידה ויש לכם נסיעה מתוכננת לארה"ב ואתם חוששים, נציגי השירות של החברה זמינים בעבורכם לכל אורך הדרך, כאשר מומלץ גם להיכנס לאתר בשביל לקבל את כל המידע החשוב ביותר שיניב לכם גם מידע מהימן ומקצועי אבל גם יכולת להימנע מטעויות שיגרמו לביטול הנסיעה המתקרבת שלכם.

לסיכום

ישראלים שהוויזה שלכם כבר איננה תקפה נדרשים להגיש טפסים לשגרירות ארה"ב, ללא צורך להגעה לראיון. במידה ואתם רוצים לקצר באופן משמעותי את התהליך הכולל מילוי של טפסים ובירוקרטיה, זה הזמן ליצור קשר עם נציגי חברת ליברטי שישמחו לעמוד לשרותכם ולסייע לכם, עד לקבלת הדרכון עם ויזה אשר תאפשר לכם להיכנס לארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות – ארה"ב.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו על מה שמעניין אתכם

על הרכבת קואליציה בישראל

נגישות