2024-05-23 15:24

איזו חברה מתמחה בייצור מכונות לתעשייה? הכירו את ארק אוטומציה!

העסק שלכם וודאי נזקק לא פעם לאיתור ספקים ומומחים בתחומים שונים. הרמה המקצועית והמומחיות חשובות בהקשר זה תמיד, אך בכל הנוגע לייצור מכונות לתעשייה, הדבר חשוב שבעתיים. מדובר בתחום התמחות מיוחד, מורכב ומתקדם ביותר. אז מי מתמחה בכך? הכירו את חברת ארק אוטומציה.

קבלו טכנולוגיה מתקדמת, מחברה מובילה

מכונות לתעשייה דורשות שילוב תחומי ידע שונים וכמובן, גם ניסיון רב ומעשי בשטח בתכנון ובייצור של מכונות כאלה. כל זאת ועוד זמין מחברת ארק אוטומציה. באמצעות הטכנולוגיות שבהן החברה מתמחה, עסקים יכולים לייעל את פעילותם באופן ניכר ולהשיג תועלות רבות נוספות. בעבודה עם החברה הזאת במיוחד, תוכלו למצות את הפוטנציאל הגדול שמחכה לעסקים ביישום הרובוטיקה והאוטומציות. החברה הוקמה ומנוהלת על ידי שחר חיאל, מומחה עם ותק של כ-20 שנה בתיכנון ופיתוח מכני, מערכות הינע, פיתוח מכונות וכן בניית מכונות אוטומטיות ומוצרים מולטי-דיסיפלינריים. צוות החברה כולל מהנדסי מכונות, מומחי חשמל, בקרה ותוכנות PLC וכן אנשי הרכבה מיומנים. ארק אוטומציה מנוסה עם לקוחות מסוגים רבים, בהם חברות מתעשיות מסורתיות, חברות מעולם ההייטק וגם יוזמות פרטיות.

פיתוח, ייצור, שדרוג ועוד

ארק אוטומציה מציעה מכלול שירותים ופתרונות טכנולוגיים בתחום ברובוטיקה והאוטומציות, אשר מסוגלים לענות על כל דרישותיכם. זאת, כולל:

 

 

  • פיתוח – פיתוח של מערכות כאלה, לפי הדרישות המפורטות שלכם.
  • ייצור – ייצור של מכונות, תוך הקפדה על הבטחת איכות גבוהה.
  • שדרוג – כמו כן, ארק אוטומציה תוכל לסייע לכם, בשדרוג של מערכות קיימות. קדמו מערכות אלה למצב הטכנולוגיה העדכני ביותר, שפרו ושכללו אותן, צמצמו עלויות הפעלתן ועוד. בכך, תבטיחו שאתם ממשיכים להתחרות בהצלחה בשוק שבו אתם פועלים ואף לפרוץ דרך ולהוביל.

ובמבט יותר מקרוב

באופן ספציפי, החברה מתמחה גם ב:

  • רובוטים – רובוטים מודרניים, מהסוגים המובילים (6 צירים, SCARA ו"עכביש").
  • מתקני בדיקה – מכונות לבדיקת תקינות אוטומטית, עבור מוצרים מסוגים שונים.
  • ארונות חשמל תעשייתיים – ברמה גבוהה ובהתאם לדרוש. זאת, כולל מערכות הגנה, כגון הגנות מקצרים, ממקרי התחשמלות, ממצב של עומס יתר, מפני זרם זליגה ומפני נחשולי מתח.
  • מערכות בקרה תעשייתית – שירותי עזר של פיתוח מערכות שליטה ובקרה. ארק אוטומציה מתמחה במיוחד בבקרי LG, סימנס ו-Yaskawa ובבקרת מכונה מסוג PLC.
  • עיבוד שבבי ו-CNC – מכונות וגם שירותי עיבוד שבבי. החברה מנוסה מאוד בתכנון תהליכים בתחום זה ותודות לכך, מסוגלת לבצע עבודות עיבוד שבבי מהר במהירות המרבית.

אילו סוגי מכונות זמינים עבורכם?

מכונות לתעשייה עשויות להיות מיוצרות באופן חד פעמי, למטרת שימוש פנימי אצל הלקוח. למשל מכונות הרכבה, עבור פס ייצור פנימי אצלכם. ארק אוטומציה היא נציגה מקומית של כמה יצרנים מובילים בתחום זה. היא מציעה שירותי אפיון, הטמעה, התקנה ושירות שוטף למכונות אלה. כמו כן, יש גם מה שנקרא "מכונות סדרתיות", שהן מכונות אשר מיוצרות בייצור המוני. הדבר מתבטא למשל, כאשר יזמים מפתחים פתרון טכנולוגי מיוחד, שבכוונתם למכור ללקוחותיהם כמוצר רובוטי. בתחום החקלאות למשל, רואים שימוש רב במכונות כאלה. קטיף, מיון, אריזה ועוד – פתרונות מסוג זה מסוגלים להשתלב בלא מעט תהליכי עבודה חקלאיים. חקלאות זו רק דוגמה אחת כמובן. המכונות באשר הן (סדרתיות ובכלל), משתלבות כיום במגוון רחב של עסקים ותעשיות. כל פיתוח של מכונה, מחייב התעמקות בדרישות המיוחדות שלכם כעסק. ניסיונה הרב של החברה עם לקוחות מסוגים רבים, כולל עסקים דומים לשלכם, מאפשר לה לתכנן עבורכם את הפתרון הטוב ביותר.

לסיכום

בכדי לתכנן ולייצר את המכונות הייחודיות שבהן אתם מעוניינים, פנו לארק אוטומציה. בזכות הידע הרחב, הניסיון הרב והצוות המקצועי, תקבלו בצורה כזו את המענה הטוב ביותר.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו על מה שמעניין אתכם

על הרכבת קואליציה בישראל

נגישות