2024-06-17 00:12

לוקחים את העסק למרכז ההייטק הישראלי: הכירו את פארק עתידים בתל אביב

היכן ממוקם העסק שלכם? היכן הייתם רוצים שהוא יהיה ממוקם? את אחת האפשרויות הטובות ביותר שתוכלו למצוא, מציע פארק עתידים בתל אביב. ניתן לתאר פארק וותיק זה, כמרכז ההייטק הישראלי. בואו נראה מדוע וכיצד הוא עשוי לסייע גם לכם.

תרומתו הגדולה של המיקום

בעולמות העסקים והנדל"ן, ישנה הקלישאה הידועה, שמה שחשוב לגבי המבנה שבו אתם פועלים אלה שלושה דברים: Location location location. כלומר, העיקר הוא המיקום. לכל הפחות, זו היא נקודה חשובה ביותר, בעלת השלכות רחבות מאוד. אם תבחרו למשל בשכירת מקום עבור העסק שלכם במסגרת פארק עתידים בתל אביב, תוכלו לנצל את יתרונותיו הרבים, שמייד נפרט. כך שכאשר שוכרים משרדים לעבודה מתמשכת או אולם עבור אירוע חד פעמי של העסק, יש חשיבות לא רק לחלל ששכרתם, אלא גם לבניין שבו הוא נמצא ולכל המתחם כולו. אז מה מציע פארק עתידים מבחינה זו?

נוחות הגעה, מבחר להשכרה, שירותים משלימים ועוד

אלה כמה נקודות מפתח חשובות, במה שמציע פארק עתידים לעסקים:

 

 

  • מיקום טוב – הפארק ממוקם בצמוד לרחוב דבורה הנביאה שבצפון תל-אביב, ליד השכונות רמת החייל ונווה שרת.
  • נדל"ן עסקי מגוון להשכרה – חשוב להדגיש, שמדובר במתחם גדול מאוד, אשר המבחר בו עשיר. לשם ההמחשה, נציין שהוא כולל 11 בניינים שונים, בהם גם "מגדלים". במסגרתם, תוכלו לשכור משרדים, שטחי משרד, מסעדות, מקום במתחם חללי עבודה משותפים, חללי ישיבות וכנסים ועוד.
  • שירותים משלימים – כל הדרוש לשם פעילות שוטפת במתחם מסוג זה, כולל אחזקה של המבנה שתשכרו, אבטחה 24 שעות ביממה וכמובן חנייה אשר זמינה בשפע.
  • סביבה מצוינת לעובדים – בפארק יש לא רק מבנים עסקיים, אלא גם שדרות ומרחבים ירוקים, מרחבים משותפים וכן פינות ישיבה. כל זאת, מספק חוויה מיוחדת לעובדים לאורך היום ובזמני הפנאי וההפסקות. כך גם המסעדות ובתי הקפה, מגוון חנויות נוחות ועוד.

מדוע המיקום חשוב כל כך?

אם נחזור לרגע שוב להיבט המיקום וחשיבותו, ניתן לראות שמיקום עבור עסקים משפיע בין השאר על

  • השגת לקוחות – עד כמה קל ללקוחותיכם להגיע אליכם פיזית? במיקום מרכזי כמו פארק זה, המיקום מקל גם על הלקוחות. כמו כן, כאשר המשרדים שלכם ממוקמים במקום הומה אדם כמו פארק עתידים, אנשים רואים את פרטיכם ואת הלוגו שלכם, במקומות שונים במידע על הפארק ובפארק עצמו. יש לכך היבט שימושי של פרסום מתמשך.
  • תחבורה נוחה – נוחות ההגעה והחזרה למשרדים שלכם, חשובה לעובדים. מבחינת העסק, הדבר תורם לכך שהעובדים מרוצים ורעננים. אפשרויות התחבורה הנוחות חיוניות בפארק הייטק וכך המצב גם לגבי פארק עתידים. מיקומו הוא כזה, שניתן להגיע אליו בנוחות בכל דרך שנוחה לכם או ללקוחותיכם. ברכב פרטי, ברכבת (באמצעות שאטלים) או באוטובוסים (באמצעות "מסוף עתידים”).
  • תדמית ושירות לקוחות – מיקום המשרדים במקום יוקרתי כגון זה, משפיע כמובן לחיוב על תדמיתכם, כעסק מתוחכם ומתקדם. המיקום גם מקל על לקוחות להגיע אליכם, במידה ויש צורך בשירות לקוחות פיזי (כמו הבאת מוצר שלכם לתיקון).
  • נטוורקינג – פעילות יום יומית במקום מרכזי מסוג זה, מפגישה אתכם עם מגוון רחב של עסקים דומים לכם. באופן מיוחד, הפעילות בחללי עבודה משותפים שיש בפארק עשויה לקדם זאת. אינטראקציה מסוג זה, מרחיבה קשרים עסקיים, מאפשרת למידה מתמשכת ולעתים מעלה הזדמנויות עסקיות ומובילה לשיתופי פעולה חשובים.

לסיכום

אם אתם רוצים להיות במרכז ההייטק הישראלי, כדאי שתתחילו משכירת משרדים בפארק עתידים בתל אביב.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו על מה שמעניין אתכם

על הרכבת קואליציה בישראל

נגישות