2024-05-25 10:46

עושים את העבודה קלה: שכירים בעלי הכנסה נוספת גבוהה – אתם חייבים להכיר את אתר Qtax

על פי חוק המס במדינת ישראל, כל שכיר אשר מרוויח סכום הגבוה מעל ל-650,000 ₪ בעקבות הכנסות נוספות שאינן במסגרת העבודה מחויב לדווח על כך למס הכנסה, וזאת בתום כל שנה. הגשה של דוח מחייבת פינוי של זמן לטובת מילוי של הטופס באופן עצמאי, או באמצעות ליווי המתבצע על רואה חשבון. בשביל לעשות לעצמכם עבודה קלה, אתם חייבים להכיר את אתר Qtax אשר מאפשר לכם לבצע את התהליך של מילוי ושליחת הדוח באופן מקוון, ובעלות כספית אטרקטיבית. כל הפרטים אודות הפלטפורמה האינטרנטית הזו, בכתבה הבאה.

מילוי דוח שנתי – בלחיצת כפתור

אם עד לפני העידן האינטרנטי נדרשתם לבצע את תהליך של מילוי הדוח למס הכנסה באופן ידני ועם פתח לא מועט לטעויות, כיום ניתן להיעזר בפלטפורמה מתקדמת כמו אתר qtax אשר מאפשר לכם לבצע את כל התהליך באופן מקוון, ובליווי אישי המתבצע על ידי צוות מקצועי המורכב על ידי רואה חשבון בעלי ניסיון של שנים רבות בענף. למעשה, מדובר בהזדמנות מעולה בעבורכם להתקדם לעבר עידן דיגיטלי פורץ דרך אשר גם חוסך לכם זמן וגם מאפשר לכם לנצל את הידע המקצועי הרב, כל זאת לאור פיתוח שבו הושקעו מאמצים רבים שנועד לקצר את הזמן של מילוי השאלון. היתרון של הפלטפורמה האינטרנטית הזו נובע הן בשל הפיקוח ההדוק המתבצע על ידי רואה חשבון אבל גם בשל היכולת לשמור את כל הפרטים, ובכל שנה לעדכן אותם ולשגר, מבלי צורך לדאוג. מאחר ומדובר בחובה של כל שכיר שיש לו הכנסות ממקורות נוספים כמו למשל השקעות בשוק ההון, שכר דירה, מטבעות דיגיטליים ועוד, ניתן בהחלט לומר כי מדובר בבשורה של ממש לציבור השכירים.

 

 

מה חשוב לדעת רגע לפני?

מילוי של טופס למס הכנסה צריך להתבצע בזמן, כאשר כל עיכוב בהגשה של הדוח עשוי להוביל לקנסות וסנקציות שיופעלו כנגדכם. על כן, כניסה לאתר מהווה הזדמנות מצוינת בעבורכם כשכירים בעלי הכנסה גבוהה לבצע את התהליך באופן מקוון, כל זאת מתוך מטרה להגיש את הדוח לרשויות המס. שימו לב כי במסגרת הגשת הדוח אתם יכולים לבחון האם אתם זכאים לקבל החזר מס כשכירים, כאשר הצוות המקצועי של האתר מבצע את התהליך בעבורכם. במידה ואכן נמצא כי אתם עונים על הקריטריונים, ובמידה ואכן נמצא כי אתם זכאים, הצוות ידאג להעביר את הכסף ישירות לחשבון הבנק. על מנת לבצע את התהליך, נדרש לחתום עוד לפני הגשת הדוח על ייפויי כוח משפטי המאפשר לרואי החשבון לבצע את התהליך בשמכם, כל זאת מתוך הבנה כי מדובר בהליך משפטי שנועד להוביל בסופו של דבר ליצירה של מענה המגיע לידי ביטוי בהגשה של הדוח וכן מיצוי זכויות מלא בעבור שכירים בעלי הכנסה גבוהה.

לסיכום

הזדמנות שאותה רצוי לנצל כבר עכשיו בחסות אתר אינטרנטי מוביל מהווה דרך מצוינת בעבורכם כשכירים לבצע את התהליך של הגשת דוח למס הכנסה, באופן מקוון ובעלות כספית נוחה לכל כיס. כל מה שצריך לעשות הוא להיכנס כבר עכשיו לאתר, להקים את האזור האישי באמצעות מילוי של פרטים וכן חתימה על מסמך של ייפויי כוח דיגיטלי, ומיד לאחר השלמת כל הפרטים הצוות של רואי החשבון יבצע תהליך של בקרה ופיקוח, כל זאת מתוך מטרה להגיש את הדוח לרשויות מס ההכנסה, ובהתאם לכך להוביל לקיצור זמנים משמעותי שיניב לכם שקט נפשי, עד לפעם הבאה.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו על מה שמעניין אתכם

על הרכבת קואליציה בישראל

נגישות