2024-03-25 07:29

עטים, גאדג'טים ואפילו כוסות תרמיות: מתנות ממותגות לעובדי המשרד רוכשים באתר 12buy!

אם אתם מחפשים מתנות ממותגות ומושלמות לעובדי המשרד, אתם צריכים להכיר את השירות של 12buy. אילו מתנות תוכלו למצוא שם ואיך בוחרים מתנה ממותגת? כל התשובות.

הכירו את 12buy

אם אתם מחפשים מתנות ממותגות לעובדי המשרד זה הזמן להכיר את האתר 12buy. 12buy הוא אתר שבו תוכלו למצוא את כל המתנות שהעובדים שלכם הי ישמחו לקבל. מדובר בחברה שלקחה צעד אחד קדימה את כל מה שקשור במתנות ממותגות לעובדים, בשילוב עם שירות מעולה שמשאיר את הלקוחות הכי מרוצים שהם יכולים להיות.

השירות של 12buy הוא שירות ברמת פרויקט לכל דבר. 12buy עוברת את כל המסע ביחד עם הלקוח שלה, חוקרת אותו, בודקת לעומק את המאפיינים שלו ואת מה שבאמת יעשה הכי טוב לעובדים שלו. מיד נדבר על היתרונות של 12buy, אך סביר להניח שאתם כבר מבינים שמדובר בחברה שמספקת שירות מעולה.

אילו מתנות ממותגות תוכלו למצוא באתר 12buy?

באתר תוכלו למצוא מגוון רחב של מתנות ממותגות לעובדים, בין השאר מתנות מיוחדות כמו עטים, עטים, גאדג'טים ואפילו כוסות תרמיות שכל עובד ישמח לקבל. עוד תוכלו למצוא מוצרים שונים למשרד, מוצרי הלבשה, בקבוקים שונים, כוסות וספלים, תיקים, מוצרים לטיסות ונסיעות, מוצרי לייף סטייל ועוד. כפי שאתם רואים, אין באמת מתנה ממותגת שלא תוכלו למצוא באתר של 12buy וזה כמובן יתרון גדול מאד.

 

 

למה כדאי להיעזר בשירות של 12buy?

איכות המוצרים – כאן תוכלו למצוא אך ורק מוצרים איכותיים ובעלי ערך סביבתי וחברתי. זה אומר שכשאתם מעניקים לעובדים שלכם מתנה ממותגת דרך 12buy אתם יכולים להיות בטוחים שהיא תישאר איתם לאורך שנים רבות.

התמחות במיתוג – אתם יכולים להעניק לעובדים שלכם מתנה יפה, אך אם לא תשקיעו במיתוג לא עשיתם בזה שום דבר. כשאנחנו מדברים על מיתוג אנחנו מתכוונים בין השאר למתנות עם רקמה, הדפסה, חריטה ועוד מגוון רחב של אופציות.

שירות משלוחים – באמצעות שירות המשלוחים תוכלו לקבל את המתנות הממותגות לכל כתובת, בין אם מדובר במשרד, לבית או אפילו לחו"ל. זה כמובן יתרון אדיר עבורכם, אתם לא צריכים לבזבז שעות נוספות כדי להגיע ולאסוף את המתנות, הכל יגיע אליכם עד הדלת.

שירות מעולה – בסופו של דבר זה אולי היתרון הכי משמעותי, כי בתור לקוחות אתם רוצים לקבל את השירות הכי טוב. נכון, גם לאיכות המוצרים עצמם יש משמעות חשובה, אך בשורה התחתונה אם השירות לא יהיה טוב איכות המוצרים לא באמת משנה. כפי שאתם מבינים, אלפי לקוחות של  12buy יכולים להעיד על השירות המושלם של החברה הזו וזה כמובן יתרון אדיר.

איך בוחרים מתנה ממותגת?

הענקת מתנות מותג לעובדים היא לא רק סוג של הערכה, אלא גם תחושת שייכות. מתנות אלו ניתנות לעובדים בהזדמנויות שונות כגון ימי נישואין, אבני דרך של החברה, כניסות חדשות ועוד. כאשר שוקלים מה לקנות לעובד, חשוב לקחת בחשבון איך הוא מרגיש לגבי המתנה ולמה הוא בכלל רוצה להשתמש בה. אם אתם קונים משהו כמו מכונת קפה או ערכת תה למשרד, כדאי לחשוב האם העובדים שלכם יעריכו את המתנה. חלק מהחברות משתמשות במתנות ממותגות כדי לתגמל עובדים על עבודה טובה ולקדם את התרבות והערכים של החברה. מתנות יכולות לעזור לשפר את הקשר בין מעסיקים לעובדים.

לסיכום,

אם אתם מעוניינים לרכוש מתנות ממותגות לעובדים שלכם אנחנו ממליצים לכם להכיר את השירות של האתר 12buy, המקום שבו תוכלו למצוא מתנות ממותגות מושלמות לעובדי המשרד.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו על מה שמעניין אתכם

על הרכבת קואליציה בישראל

נגישות