2024-07-17 23:22

איך בוחרים קורקינט חשמלי?

אם אתם מתכוונים לרכוש קורקינט חשמלי ולא סגורים על הסוג, אנחנו ממליצים לכם לקרוא את המאמר הבא. קבלו את כל הטיפים החשובים לבחירת קורקינט חשמלי.

התאימו את הקורקינט למבנה שלכם

כשאנחנו מדברים על התאמה של הקורקינט למבנה הגוף שלכם אנחנו מתכוונים בעיקר לקוטר של הגלגלים והכידון שלו. למשל, אם אתם גבוהים מהממוצע אנחנו ממליצים לכם לבחור קורקינט עם כידון מתכוונן, אחרת הנסיעה תהיה לא הכי נוחה עבורכם. בנוסף, אתם צריכים לתת את הדגש על הקוטר של הגלגלים של הקורקינט. כן תוכלו למצוא מידע על קורקינט חשמלי, מומלץ להציץ.

באופן כללי הקוטר הנפוץ ביותר על הכביש הוא בין 8-12 אינץ'. ככל שהקוטר של הגלגל גדול יותר כך היכולת שלו להתמודד עם מכשולים תהיה טובה יותר. מה זה אומר בפועל? אם אתם המשקל שלכם הוא ממוצע תוכלו להסתפק בקוטר ממוצע של גלגלים, אך אם המשקל שלכם גבוה מהממוצע כדאי לכם לבחור בקוטר גדול על מנת למנוע ככל שניתן את הזעזועים במהלך הנסיעה.

התאימו את הקורקינט לצרכים שלכם

לפני שאתם רוכשים קורקינט אתם צריכים לקחת בחשבון את המנוע שלו, את הסוללה ואת הביצועים. ככל שהמנוע של הקורקינט יהיה עוצמתי יותר, כך הקורקינט ייסע במהירות גבוהה יותר והיכולות שלו יהיו טובות יותר. עם זאת חשוב לציין, מנוע עוצמתי דורש גם סוללה עוצמתית, אחרת היא לא תוכל להספיק לכם. לאור העובדה שהחוק מגביל את מהירות הקורקינטים ל-25 קמ"ש, אין טעם לרכוש קורקינט עם מנוע מפלצתי. מה שכן, הקפידו לוודא שהסוללה חזקה מספיק ולא פחות חשוב מזה, נטענת מהר כי אחרת זה מאד לא נוח ומגביל.

 

נוחות השימוש

כפי שאתם יודעים קורקינט הוא כלי מתקפל וזה כמובן מהווה יתרון משמעותי, כי אתם יכולים לעלות איתו לרכבת או לנסיעה בתחבורה ציבורית. מה שכן, אתם צריכים לבדוק מראש שאופן הקיפול שלו הוא נוח ושהקורקינט לא כבד מידי, אחרת סביר להניח שאתם תתייאשו ממנו מהר מאד. זה רלוונטי במיוחד לאנשים שנוסעים בתחבורה ציבורית ונעזרים בקורקינט על מנת להגיע אליה, לכן מדובר בפרמטר חשוב מאד עבורכם.

התאימו את הקורקינט לתקציב

טוב, אנחנו יכולים לתת לכם אין ספור טיפים לבחירה קורקינט חשמלי, אך אם לא יהיה לכם את הכסף לרכוש אותו לא עשיתם בזה שום דבר. יש מגוון רחב של קורקינטים מסוגים שונים ויצרנים שונים, כמו למשל שיאומי שהוא קורקינט במחיר שווה לכל כיס. לפני שאתם רוכשים את הקורקינט הגדירו לעצמכם מסגרת תקציב שאתם לא חורגים ממנה. רק לאחר מכן צאו לחנויות והתלבטו בין הסוגים השונים.

בדקו אם יש תוספות

יש המון קורקינטים חשמליים שמגיעים עם תוספו שכבר כלולות במחיר, כאלה שיכולות לשדרג באופן משמעותי את חווית הרכיבה שלכם. למשל, היום יש קורקינטים עם צג דיגיטלי ובקר חכם שיודע להתחבר באמצעות בלוטוס לאפליקציה של הטלפון הנייד. זה נחשב היום לכמעט סטנדרט בשוק, חבל מאד אם תסתפקו בקורקינט שלא מציע את היכולת הזו.

בנוסף, יש קורקינטים שמגיעים היום עם תיק נשיאה נוח מאד, כן, ממש כזה שאתם יכולים להכניס את הקורקינט בתוכו ולשאת אותו לאן שאתם רוצים. לא כל המותגים מספקים את התיק הזה, כך שכדאי לבצע בדיקה מראש. גם אם לא, תמיד תוכלו לרכוש באינטרנט תיק תואם בתשלום סמלי.

לסיכום

אם אתם רוצים לבחור את הקורקינט המתאים לכם ביותר אנחנו ממליצים לכם ליישם את הטיפים שסקרנו במאמר זה.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו על מה שמעניין אתכם

על הרכבת קואליציה בישראל

נגישות