2024-06-17 00:18

בחרתם במשרדים משותפים – בחרתם בהזדמנויות חדשות לארגון ולעובדים

אם אתם רוצים לבחור בהזדמנויות חדשות לארגון ולעובדים שלכם, אתם צריכים להכיר את האופציה של משרדי עבודה משותפים. מה זה חלל עבודה משותף, למה הוא טוב לארגון שלכם ומה מציעה חברת דוגדר? כל התשובות לפניכם.

בוחרים במשרדים משותפים ובהזדמנויות חדשות

משרדי עבודה משותפים הם משרדים מאובזרים שבהם ארגונים ועצמאיים יכולים לעבוד. היפה בדבר הזה הוא שאתם לא עובדים יחד, אלא עם עוד הרבה ארגונים ופרילנסרים אחרים שבחרו לנהל את הפעילות העסקית שלהן בחללי העבודה המשותפים הללו. כך אתם למעשה פותחים את העובדים שלכם להזדמנויות עסקיות חדשות שלא היו להם לפני כן במשרדים המבודדים שבהם הם עבדו. אחת החברות הבולטות בתחום חללי העבודה המשותפים היא חברת דוגדר, החברה הזו מספקת מקום כזה לחברות ועצמאיים שרוצים לעשות את הדברים קצת אחרת, נדבר על כך בהמשך המאמר.

למה כדאי לכם לעבוד במשרים משותפים?

האווירה במשרדים המשותפים של דוגדר היא אווירה שהיא לא פחות ממושלמת. מעבר לעובדה שתפגשו חברות חדשות ועובדים חדשים, אתם תוכלו ליהנות מכל מה שמציעים לכם המשרדים המשותפים הללו בין השאר אנחנו מדברים כאן על חללי עבודה קטנים, גדולים, חדר ישיבות גדול, פינות התרעננות, לאונג'ים שבהם תוכלו לפגוש עובדים אחרים, מטבחון מאובזר ועוד.

מעבר לכל אלה, משרדי העבודה המשותפים מאפשרים לכם בתור מעסיקים לעשות את הדברים קצת אחרת ולשים את העובדים שלכם במרכז. כל עובד רוצה ליצור לעצמו קשרים מקצועיים וחברתיים עם אנשים אחרים, כל עובד רוצה להתפתח, ליזום שיתופי פעולה מאתגרים ולהגיע לשיאים חדשים. כשאתם מגיעים לעבוד במשרדים המשותפים הללו אתם שמים את העובדים שלכם במרכז ומאפשרים להם להתפתח.

 

 

הכירו את משרדי העבודה המשותפים של דוגדר

לחברת דוגדר יש שני חללי עבודה משותפים בעיר נתניה וראשון לציון, חללי עבודה שנמצאים בלוקיישן מנצח בסמוך לצירי תחבורה מרכזיים ולתחבורה ציבורית. זה כמובן יתרון אדיר כי הגישה למשרדים הללו היא נוחה מאד והעובדים שלכם לא יצטרכו לבלות שעות נוספות בפקקים על מנת להגיע ליום עבודה.

חללי העבודה המשותפים של דוגדר הם חללים מאובזרים ברמה גבוהה ומעוצבים בצורה מושלמת. בשני הלוקיישנים תוכלו ליהנות ממשרדים עם חלונות עצומים שפונים לנוף שהוא לא פחות ממדהים, מה שכמובן תורם לאווירה ומשפיע עליה באופן חיובי מאד. זה יבוא לידי ביטוי בתוצרת של הארגון וכמובן ברווחים שלו.

בסמוך למשרדים הללו תוכלו למצוא לא מעט מסעדות, קניונים ובתי קפה שבהם תוכלו לשבת במהלך יום העבודה או אחריו, אין ספק שמדובר ביתרון אדיר למי שמבקש למצוא חלופה מעניינית מאד לעבודה בעיר הצפופה של תל אביב. תוך זמן קצר תגלו שהמתחם הזה לא נופל ממתחמים מרכזיים שנמצאים בעיר הגדולה ודרושים מכם קצת יותר מאמץ על מנת להגיע לעבודה, שלא לדבר על יוקר המחייה.

עובדים איך שנוח באווירה צעירה

מעבר לעובדה שחללי העבודה הללו תורמים מאד להתפתחות של הארגון, הם מציעים המון גמישות בכל הקשור להתנהלות היום יומית בעבודה. תוכלו לעבוד בחדרים קטנים ולעשות פגישות אישיות, תוכלו לעבוד בחדרים גדולים, בישיבה, בשכיבה ואפילו בעמידה. הכל על מנת שלכם ולעובדים שלכם יהיה הכי נעים ונוח, הכל על מנת ליצור עבודה באווירה צעירה ודינמית במקום שידחוף כל הזמן קדימה את האגרון שלכם הן מבחינה מקצועית והן מבחינה חברתית.

לסיכום

אם אתם רוצים לבחור בהזדמנויות חדשות לארגון ולעובדים שלכם, אנחנו ממליצים לכם להתרשם מחללי העבודה המשותפים של חברת דוגדר בנתניה וראשון לציון.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו על מה שמעניין אתכם

על הרכבת קואליציה בישראל

נגישות