2024-05-24 07:55

מחפשים פתרון טכנולוגי לעסק שלכם? כדאי שתכירו את חברת ישר פלסטיק

טכנולוגיה היא עולם מיוחד של אפשרויות רבות והתמחויות מיוחדות. אם אתם מחפשים פתרון בתחום הפלסטיק למשל, זה לא דבר של מה בכך, אשר ניתן להשיג ברמה גבוהה בכל מקום. יש חברות ספציפיות שמתמחות בכך. את אחת הבולטות שבהן, ישר פלסטיק, נציג לפניכם במאמר זה.

האתגר והפתרון

נתחיל בכך שנדגיש נקודה קטנה אך חשובה – פלסטיק הוא תחום התמחות מיוחד. נכון, כל אחד יכול לרכוש כיום למשל מדפסת תלת ממד וחומרי גלם פלסטיים עבורה ולייצר לעצמו חלקים. יש סטארט אפים שעושים זאת. אבל גם זה פתרון מוגבל, מבחינת רבות, שלא לדבר על הידע בתחום זה שחסר לכם. בכדי להמחיש זאת במהירות – החברה שנציג בפניכם עוד מעט, עושה שימוש לא במדפסת קטנה וחביבה כזו, אלא באוסף חדרים נקיים ומכונות, אשר כולל בין השאר כ-30 מכונות הזרקה, אשר שוקלות 50 עד 1,400 טון! מכך ניתן להסיק באיזה אתגר טכני מדובר, כאשר דרושים מוצרי פלסטיק מקצועיים, מתוחכמים ואיכותיים באמת. י.ש.ר תעשיות פלסטיק, היא מומחית לנושא הפלסטיק, אשר מציעה שירותים בתחום זה . י.ש.ר מפעילה לשם כך מחלקות ומכונות שונות, כולל מחלקה של ייצור תבניות פלסטיק, שירותי הזרקת פלסטיק ועוד. מייד נרחיב על כך. יתרונה המיוחד, הוא ביכולת לספק פתרון כולל לצרכי ייצור פלסטיק של עסקים גדולים (בלבד). זאת, כולל אפיון המוצר, ייצור, הרכבת חלקיו ואריזתו, הכל במקום אחד, עם אחריות אחת. המשמעות עבורכם? צמצום זמן ייצור, פישוט תהליכים, חסכון כספי משמעותי ועוד.

הזרקת פלסטיק

ישר פלסטיק מתמחה בפיתוח, ייצור והתאמת פתרונות טכנולוגיים חדשניים לתעשיית הפלסטיק. זאת, עבור מגוון ענפי תעשייה ושירותים, כולל מוצרי אסתטיקה, ציוד רפואי, ציוד בטחוני, עולם ההשקיה והחקלאות, מוצרי אלקטרוניקה והייטק וגם מוצרי צריכה. שירותיה מתבטאים קודם כל, בתחום התמחותה בנושא הזרקת מוצרי פלסטיק. פעילות זו עושה שימוש בחומרים טכניים רבים ומגוונים. זאת, כולל הזרקת שני חומרים באותו מוצר ("הזרקה דו קומפוננטית”), הזרקה ורטיקלית, הזרקה על אינסרטים ועוד.

 

 

תבניות ועיבוד שבבי

הזרקת פלסטיק דורשת שימוש בתבניות מיוחדות. ישר מספקת בנושא זה שירותים של תכנון וייצור תבניות אלה וכלים להזרקות הפלסטיק, לצד שירותי תחזוקה שוטפת לתבניות, תיקון תבניות וגם שירותי אחסון עבורן. השלמה חשובה נוספת, מספקים שירותי עיבוד שבבי משלים, באמצעות מכונות CNC, מחרטות CNC, כרסומות, מכונות חיתוך בחוט (WIRE CUT), מכונות אלקטרו ארוזיה (EDM), מכונות למדידה תלת ממדית וציוד מתקדם נוסף.

שירותים נוספים וחדרים נקיים

ישר מציעה למעשה עוד שירותים רבים, בהם צביעת החלקים, הדפסה עליהם והרכבות אלקטרו מכאניות. כל זאת, מתבצע בסביבות ייעודיות, עם הקפדה על תנאי ייצור תקניים ומתקדמים. מה זה אומר בפועל?

  • חומרי הגלם – חומרי הגלם לייצור, שמורים במחסן עם תנאים מבוקרים.
  • תהליך הייצור – ניהול מכונות הייצור מבוצע באמצעות מערכת ניהול ריצפת ייצור, שמאפשרת לדעת מצב כל מכונה בזמן אמת. ביקורת איכות הייצור מבוצעת באופן יזום ושיטתי ובכל זיהוי חריגה, נעצר התהליך.
  • בטיחות למוצרי אלקטרוניקה – רצפת אולם הייצור מוארקת ושולחנות העבודה הם בעלי התאמה מיוחדת לעבודה עם מוצרים מסוג זה.
  • ניקיון – היבט חשוב במיוחד, הוא הניקיון בסביבת הייצור. לישר פלסטיק יש אישור ISO-13485 רפואי ובהתאם לו, מערך הרכבות רפואיות, אשר מאפשר תנאי ניקיון מלאים. מדובר על "חדר הרכבות לבן" (כלומר סביבה מבוקרת) על שטח של 280 מ”ר ובתוכו גם חדר נקי (בתקן ISO8 – CLASS 100,000) בגודל כ-70 מ”ר. כך ניתן לייצר באיכות המרבית, מכלולים, תת מכלולים ואף מוצרים מוגמרים בתחום הרפואי.

לסיכום

ישר מציעה לעסקים פתרון מקיף וברמה הגבוהה ביותר, בכל הקשר לעולם הפלסטיק. כדאי לנצל זאת!

מאמרים אחרונים

דברו איתנו על מה שמעניין אתכם

על הרכבת קואליציה בישראל

נגישות