2024-05-23 13:21

מחפשים בית ספר ללימוד אנגלית? הכירו את ברלינגטון אינגליש

לימודי אנגלית הפכו ללימודים חיוניים בעולם הגלובלי של היום, לאור העובדה כי אנגלית היא השפה העיקרית לתקשורת בעולם העסקים, באקדמיה ובחיים האישיים. לאלו המעוניינים לשפר את כישורי האנגלית במסגרת של לימודים מקצועיים, האפשרות של לימודים ברשת ברלינגטון אינגליש היא אופציה מצוינת, מאחר ומדובר ברשת המספקת גישה מקיפה ללימוד השפה האנגלית במסגרת של שיטות הוראה חדשניות המבוססות על מורים דוברי השפה האנגלית כשפת אם, לצד טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת ללומדים לשפר את מיומנות האנגלית שלהם במהירות וביעילות. עם ידע נרחב ומורים מנוסים, רשת זו מציעה יתרון ייחודי לאלו המבקשים לשלוט בשפה האנגלית. מה הופך את הרשת לייחודית? כל הפרטים בכתבה הבאה.

לימודי אנגלית בהתאמה אישית – כל מה שצריך לדעת

ברלינגטון אינגליש היא רשת מובילה בתחומה אשר מעניקה לתלמידים מכל רחבי העולם כמו גם מישראל את היכולת ללמוד אנגלית, ברמה הגבוהה ביותר ותוך שימת דגש על מערך לימודים המתבצע בהתאמה אישית. יתרון משמעותי של לימודי אנגלית בהתאמה אישית נובע מהיכולת שלכם כתלמידים להתקדם בקצב אישי, ובהתאם לכך לבנות בסיס חזק ללמידה. אנגלית היא שפה מורכבת עם ניואנסים רבים, ולכן חיוני להבין את היסודות לפני שעוברים לנושאים מתקדמים יותר. על ידי מתן קורסים מותאמים המבוססים על רמת המיומנות הנוכחית של התלמיד כפי שמציעה רשת ברלינגטון אינגליש, המורים יכולים להבטיח שהחומר הנלמד מתאים ומאתגר מספיק כדי לקדם הליך של למידה המתבצע באופן אפקטיבי, ותוך שימת דגש על התאמה מדויקת של הקורס. יתרה מכך, גישה מותאמת אישית זו ללימודי אנגלית במסגרת הזו מאפשרת לבנות ביטחון עצמי וכישורים באנגלית, מה שהופך את לומדת הלימודים הייחודית ליתרון רב ערך.

שיטת לימוד ייחודית

היתרון של לימודי אנגלית ברשת ברלינגטון אינגליש נובעת בין היתר בשל שיטת לימודים ייחודית הכוללת למידה מעורבת. למידה מעורבת משלבת לימודים פרונטליים בכיתות קטנות לצד מערכת טכנולוגיה מתקדמת מאוד המאפשרת לכם לתרגל את מרכיבי השפה, באופן שנועד להתמקד בתחומי הקושי מבחינת דיבור, שמיעה, קריאה או כתיבה, ובהתאם לכך להוביל לגרף התקדמות שיניב לכם את היכולת להשתפר לאורך הזמן. הייחודיות של שיטת הלימוד הזו הצליחה לסייע למיליוני תלמידים בכל רחבי העולם וגם כאן בישראל, כאשר באתר הרשמי ניתן לקבל מידע מורחב אודות הקורסים וכן לומדת הלימודים, לטובת קידום אישי שנועד לסייע לכם לחזק את המיומנות של רכישת שפה נוספת, באופן שמשקף את הצרכים הנדרשים – החל מהתקדמות בשוק העבודה במסגרת של אנגלית עסקית, ועד לקידום אישי המגיע לידי ביטוי בחיזוק השליטה בשפה האנגלית.

 

 

בניית תוכנית לימודים פרטנית בעבור כל תלמיד

עוד לפני שאתם נרשמים לקורס אנגלית, הצוות המקצועי יבצע בעבורכם תהליך של בניית תוכנית לימודים אשר שמה את המטרות שלכם במרכז. במסגרת הזו יתבצע ניתוח ובירור של הצרכים, ולאחר מבחן ידע ורמה שנועד לבחון את האנגלית יתבצע הליך של בניית קורס והתאמת אופן הלמידה. תוכנית הלימודים מאפשרת לכם להתאים את הקורס ללו"ז שלכם, בין אם אתם מתכננים להירשם ללימודים באוניברסיטה מעבר לים ועד להכנה לקראת ריאיון באנגלית. המעטפת המקצועית הנרחבת וכן שימת הדגש על הבנת הצרכים היא זו שהופכת תוכנית הלימודים  לבעלת השפעה חיובית על היכולת להשתפר עם הזמן.

לסיכום

אם אתם מחפשים בית ספר מוביל ללימודי אנגלית, זה הזמן לפנות לרשת ברלינגטון אינגליש. מדובר ברשת מובילה המציעה קורסים בהתאמה אישית לכל הרמות, תוך שימת דגש על התאמה מדויקת לצרכים שלכם.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו על מה שמעניין אתכם

על הרכבת קואליציה בישראל

נגישות