2024-06-17 00:16

שינובר גרופ היא מהחברות המובילות בישראל להקמת מוקדים – והגיע הזמן שתכירו אותה

שינובר גרופ היא אחת מהחברות הוותיקות והמובילות בישראל להקמת מוקדים – היא מעניקה ללקוחותיה שירות מקיף במסגרתו היא גם מקימה את המוקד, גם מגייסת עובדים וגם דואגת לצד הטכני ולתפעול של המותג. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להתרווח ולתת לנציגים של שינובר למכור את המוצרים שלכם ולהעניק שירות. לפניכם כל מה שאתם צריכים לדעת על שינובר גרופ.

חברת שינובר גרופ – החברה שתקים ותנהל את המוקד שלכם

שינובר גרופ הוקמה מתוך רצון לחדשנות, וכי היא מאמינה שעסק צריך לקבל סל כלים מקיף כדי להצליח – היא לקחה את זה כמובן לכיוון המוקדים, אותם היא מקימה ומתפעלת במקצועיות ויעילות אין קץ. לשינובר גרופ מאות עובדים בארץ מצפון עד דרום, וגם בחו"ל היא מנהלת מוקדים במדינות כמו ארה"ב צרפת ועוד.

במציאות שבה קשה לגייס עובדים בכלל, ולמוקדים, ובפרט שינובר גרופ, מצליחה לעשות זאת ובגדול וכיום מעסיקה אלפי עובדים, מהסיבה הפשוטה – היא פשוט מאמינה בלשים את העובד במרכז. החברה מעניקה לעובדים משכורת מתגמלת, לצד עתודה ניהולית, למעשה כל העובדים אשר הגיעו לתפקידים ניהוליים בקבוצת שינובר גרופ צמחו "מלמטה", מתוך החברה ואין מנהלים שגויסו מבחוץ, כי שינובר גרופ מאמינה באנשים ובצמיחה שלהם לאורך הזמן, לכן עובדים רבים בשינובר גרופ מחזיקים במשרה לטווח הארוך.

 

 

החטיבות של שינובר גרופ

שינובר גרופ, כחברה אשר מקימה מוקדים מאפס ולוקחת על עצמה את הניהול הכולל של המוקד – מחזיקה במספר חטיבות שהופכות את המוקדים שלה לטובים בתחום. להלן כל החטיבות של שינובר גרופ:

  • חטיבת פיתוח טכנולוגי – חטיבה שכל מהותה היא פיתוחים טכנולוגיים, במטרה להפוך את המוקדים של שינובר גרופ לאיכותיים ולחדשניים ביותר! במסגרת החטיבה שינובר גרופ מפתחת את היישומים שעליהם היא עובדת בתוך החברה, על מנת לשמר את הידע העשיר של שינובר גרופ, ולהביא את העבודה במוקדים לגבהים חדשים מבחינת מכירות, על בסיסם של אותם פיתוחים חדשניים.
  • חטיבת אינטגרציה למערכות – במטרה להיות מובילים בכל מה שקשור למערכות מתקדמות, בשינובר גרופ עובדים באופן תמידי על חיבור עם אפליקציות שונות ויישומיים חיצוניים – חלקם יוצרים אינטגרציה בין תוכנת ה-CRM לחייגן עצמו אשר מייעלים באופן משמעותי את העבודה של הנציג, ומאפשרים לו להוציא הרבה יותר שיחות מכירה ושירות. בנוסף, החברה כבר הספיקה לפתח חייגנים חכמים הנקראים "פרדקטייב דיילר".
  • חטיבת מחקר ופיתוח תהליכי עבודה – במרוצת השנים, חברת שינובר גרופ למדה להעריך את המנהלים שלה לא רק לפי הפעולות הטכניות שהם מבצעים, אלא גם על סמך נקודות החוזקה שלהם. שינובר גרופ ממש מבצעת מחקר של העובדים המצטיינים שלה, במטרה להנחיל את הגישה שלהם לשאר העובדים. כמו כן, לאור המחקר ארוך השנים שהוכיח את עצמו לאורך הדרך, כי עובדה שהעובדים בשינובר גרופ מחזיקים מעמד לאורך שנים. שינובר גרופ זיהתה שככל שהיא דוחפת יותר את העובדים שלה להצלחה, תוך למידה והתפתחות כך הם הופכים לעובדים טובים יותר וגם מתקדמים לתפקידים ניהוליים בקלות.
  • חטיבת הדרכה – על בסיס הניסיון העשיר של קבוצת שינובר גרופ, שנחשפה לאינספור סוגים של עובדים, היא קמה את חטיבת ההדרכה שלה, במסגרתה העובדים החדשים של החברה עובדים הכשרות מקצועיות על מנת לשפר את היכולות שלהם. כל מחלקה ומחלקה באגון מיישמת את עקרונותיה של חטיבת ההדרכה כל הדרך להצלחה של העובדים.

לסיכום

הקמת מוקדי מכירות זו עבודה לא פשוטה בכלל – לכן כדאי שאנשי מקצוע יעילים ומוכשרים יעשו בשבילכם את העבודה הזו. בשינובר גרופ לא מסתפקים רק בלהקים את המוקד – הם גם אחראים על גיוס העובדים, האזור הטכני של המוקד והתפעול השוטף שלו.

מאמרים אחרונים

דברו איתנו על מה שמעניין אתכם

על הרכבת קואליציה בישראל

נגישות