2024-06-16 22:34

פתרונות מחשוב מתקדמים לעסקים: על חברת יוניבו כבר שמעתם?

אם אתם מחפשים את הטוב ביותר עבור העסק שלכם, בוודאי כבר הבנתם עד כמה חשובה איכות המחשוב. לא די בציוד העסק במחשבים ושרתים טובים, אלא יש לטפל בהם באופן איכותי וגם לשדרג אותם בהתמדה. ומה לגבי שירותי ענן? לכל זאת ועוד, יש ספקיות רבות שמציעות פתרון. אך ההבדלים בין ספקים אלה, הם לעתים קרובות גדולים למדי. בהתאם, גם התועלת שתוכלו להפיק מעבודה איתם. יוניבו היא בין ספקיות המחשוב המעטות, שמציעות גם מומחיות, גם ניסיון רב וגם פתרון מקצה לקצה. לפניכם היכרות קצרה עם חברה בולטת זו.

כל הדרוש, במקום אחד, ברמה הגבוהה ביותר

יוניבו היא חברה וותיקה של מומחי מחשוב מובילים, אשר מציעה מענה לכל צרכי המחשוב המתקדמים לעסקים. מידע מרחיב על שירותיה תמצאו באתר החברה בכתובת https://unibo.co.il וכאן בהמשך, תקראו תמצית של הדברים. במבט על, יוניבו מספקת פתרונות מתקדמים של מחשוב וניהול מידע, כולל שירותי ענן, עם התאמה אישית לכל לקוח. אלה כמה משירותיה הבולטים:

שירותי ענן

יוניבו מציעה לעסקים סביבת עבודה מתקדמת בענן, שבה ניתן לפעול עם כל הדרוש לעסק הממוצע, כגון שירותי דואר עסקי מסוגים שונים. במקרים רבים, עסק שיבחר בכך, למעשה יצטרך להחליף מערכת פנימית קיימת בשרות הענן החיצוני. עבור תהליך זה, יוניבו מציעה סיוע שהופך זאת לשינוי יעיל וזריז למדי. לאחר מכן, תוכלו ליהנות מיתרונותיהם הרבים של שירותי הענן, כגון פישוט והוזלת המחשוב הפנימי, גמישות משופרת, איכות מיטבית של תשתיות המחשוב ועוד.

 

 

שירותי תקשורת

תקשורת היא צורך בסיסי ובולט בעסקים. בחלקם יותר ובחלקם פחות, אך כמעט ואין עסק, שלא זקוק לתקשורת ויכול לקבל תועלות משמעותיות, משיפור רמתה. אצל יוניבו תמצאו כמה וכמה דרכים לשפר זאת, כולל קו אינטרנט מנוהל ושירות ענן של מרכזייה טלפונית מתקדמת. את התועלות של מערכות אלה, מדגים בין השאר פתרון Mobile Device Management שהיא מציעה. סמארטפונים, טבלטים ולפטופים, נמצאים כיום כמעט בכל עסק. על העובד הממוצע, נמצא במילא סמארטפון רוב הזמן והוא משמש גם למטרות עסקיות. זהו פתח לסיכוני אבטחה, דליפת מידע רגיש מהעסק, חוסר יעילות בתקשורת מול מערכות המחשוב הרגילות בעסק ועוד. פתרון ה-MDM גם פותר אתגרים אלה וגם מסייע להפיק יותר, מהתקני המחשוב הניידים של העסק.

הבטחת המשכיות עסקית

המורכבות הרבה של המחשוב והתקשורת בעסקים, היא גם פתח לשיבושים פוטנציאליים ממגוון סוגים. כנגד סיכונים אלה, תוכלו להיעזר בשירותי הלפ דסק, שירותי IT, אנטי וירוס מתוחכם ושירותי התאוששות מאסון. ביחד, מכלול שירותים אלה מסייע לצמצום הסיכונים ולהתאוששות מהירה יותר, אם וכאשר הם מתרחשים. תודות לכך, משפרים את ההמשכיות העסקית. מערכות המחשוב חוות פחות שיבושים וכך גם הפעילות העסקית אשר מתבססת עליהן.

ציוד לרכישה

מלבד שירותי ייעוץ ושירותי ענן שונים, יוניבו מציעה גם חומרה ותוכנה לרכישה והתקנה בתוך העסק עצמו. הדבר מתבטא בעיקר בשרתים, כאשר החברה תסייע לכם גם באפיון מתקדם של הדרישות וגם ברכישת הציוד עצמו, הטמעתו ותמיכה שוטפת בו. זאת, מרמה של שרת בודד ועד להקמת חדר שרתים מתקדם, עם כל הציוד הנלווה שדרוש לשם כך – רצפה צפה, מיזוג, מערכת בקרה, אל פסק, חיישנים וכדומה.

לסיכום

אם כבר משקיעים בפתרונות מחשוב (וזה חיוני), אז מוטב להשקיע בפתרונות המתקדמים ביותר. כך גם לגבי שירותי ענן, שירותי העזר למיניהם כגון ייעוץ ובכלל. מחפשים כתובת אחת מומלצת לכך? נסו את חברת יוניבו!

מאמרים אחרונים

דברו איתנו על מה שמעניין אתכם

על הרכבת קואליציה בישראל

נגישות